Dočká se Bady po dlouhých pěti letech za mřížemi svého vysněného Doma?

Publikováno: 3.4.2018
Autor: Psí útulek Lazec
Foto: Pavel Hurecký

Tak jako my lidé, mají i pejskové svoje životní příběhy. Bohužel oni ale nemohou mluvit, nemohou žalovat, nemohou prosit o pomoc. My zaměstnanci útulku se můžeme pouze jen domnívat nebo tušit, co zubožený a vystrašený pejsek už zažil. Jeden psí příběh, který snad zaujme vaše srdíčko vám povypráví náš Bady.

Bady při příchodu do útulku - před 5 lety 

Jsem v útulku od roku 2013, bylo jaro všechno vonělo a zpívalo a já jsem zabloudil. Nevím proč, nevím jak, ale objevil jsem se v útulku. Nějací dva páni mi nabídli piškot a já ho neodmítl. Vzali mě do auta a odvezli. Dostal jsem novou boudu, plnou misku papání a nové jméno Bady. Jenže já čekal, že si mě můj pán najde.

Pokaždé když se rozštěkal útulek, rychle jsem vylezl a koukal jestli to není můj pán, moje rodina. Nikdo si pro mě nepřišel. Hodné paničky mi začaly něco kapat do očí, nejdřív jsem vrčel, ale vždycky jsem dostal můj oblíbený piškot….. poslouchám a když přijde nějaká návštěva a paničky říkají že mám krátkozrakost….nevím co to je, ale lidé hned od mého kotce odcházejí. Jsem zklamaný, přitom se tak rád mazlím.

Jsem v útulku již 5 let. Zestárl jsem, ale pořád věřím, že si mě tu někdo najde a dá mi domov a lásku.

Bady je cca 12 letý Německý ovčák vlkošedé barvy, je to hodný a velice poslušný pejsek, trpí krátkozrakostí, ale není to žádná překážka, aby nemohl žít spokojený psí život. Doporučujeme ho k domku se zahrádkou. I přes svůj věk a handicap je to výborný hlídač.

Bady má svou kartu i zde na PesWebu

V případě zájmu o Badyho kontaktujte útulek Lazec u Příbrami

Psí útulek Lazec
K Hájovně 45
Příbram-Lazec
tel: 318 629 531, 777 705 616
email: info@utulekpribram.cz
provozní doba: 6:00 - 18:00
včetně sobot, nedělí i svátků
pro veřejnost: 10:00 - 16:30
včetně sobot, nedělí i svátků

Kam dál: 

Princezna Fíbí čeká na svého zachránce

Hluchá Josepha hledá svou dočasnou rodinu

Když strachu musí ustoupit dlouholeté psí přátelství

Hluchá Josepha hledá svou dočasnou rodinu

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...