Jaký typ je váš pes

Publikováno: 4.3.2018
Autor: Denise Fenziová
Foto: -

Je váš pes… – sebejistý, nebo opatrný? – soustředěný, nebo nesoustředěný? – líný, nebo pracovitý? – rád se učí nové věci, nebo raději dokola opakuje to, co už zná?

A tak bychom mohli pokračovat dál. Každý pes je totiž jiný. Nejde jen o to, jestli je malý nebo velký, tlustý nebo tenký – při tréninku hraje klíčovou roli jeho povaha. Možná si řeknete, že svého psa přece znáte jako svoje boty, ale ono je to trochu složitější…

Denise Fenziová se ve své nové knize věnuje deseti nejčastějších povahovým rysům, které přímo ovlivňují to, jak k psovi přistupovat, jak ho motivovat a jak ho úspěšně cvičit nebo trénovat. Protože i když máte základní tréninkové postupy v malíčku, tak na každého psa platí něco jiného.

Denise Fenziová provozuje výcvikovou školu Fenzi Dog Sports Academy a tréninku psích sportů se věnuje už více než 35 let. Za tu dobu se naučila, že se vyplatí přistupovat ke psům jemně a citlivě, protože jenom tak může přivést k ochotné a efektivní spolupráci psy všech povah i plemen.

O jejích soutěžních úspěších nejlépe hovoří dva tituly americké šampiónky v obedience a řada dalších ocenění z dalších psích sportů.

www.plotknihy.cz/cs/jaky-typ-je-vas-pes

Kam dál: 

Můj život s Blonckou

Potkala jsem psy, útulek a lidi

Bordeří povídačky

Od štěněte ke psu

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...