Potkala jsem psy, útulek a lidi

Publikováno: 10.2.2018
Autor: Ivana Pavlisková
Foto: -

Téměř do padesáti let jsem tušila jen matně, že existují psí útulky. Jen náhodně registrujete informace z televize, ale člověk to nebere vážně, dokud se ho to netýká. Dokud se v útulku neobjevil můj vlastní pes. Potkali jsme se tam spolu. A potkala jsem tam i jiné psy. A taky spoustu emocí, svižný pohyb, trochu adrenalinu a občas fajn lidi.

Pojďte nahlédnout do mé prvotiny, pojďte nahlédnout, jak to chodí v psím útulku.

Komu je knížka určena?

Všem, kteří mají rádi pejsky. Všem, kteří nelitují času udělat něco mimo svých běžných povinností a zálib. Kterým není lhostejné, že jsou pejsci bez domova a chtějí jim jejich život mezi mřížemi a ploty trochu zpříjemnit. A taky těm, kterým se, tak trochu, převrátil život.

Nebojte, je zde i legrace

Při návštěvách v útulku a venčení vznikají situace různé. Někdy je to i trochu s adrenalinem. Už jste někdy honili po poli pejska, kterého jste viděli jen párkrát? Když nereaguje na jméno, na váš hlas, na nic? A ke všemu není váš?

Něco o knize

Knížka má 135 stránek, je v ní 65 fotografií z mého života, ale hlavně z útulku. Na některých se poznají i mnozí venčitelé. Fotografie, některé amatérské, ale některé profi, jsou mé a dalších dvou pejskařek - venčitelek. Fotit pejsky při venčení totiž není někdy nic snadného.
Nevím kolik váží, ale vyvažuje mi splnění jednoho snu.
Knihu je možné zakoupit ZDE

Kam dál: 

Bordeří povídačky

Život bulíka - Pane Bullže!

Od štěněte ke psu

Neznám druhé takové zvíře, jako je pes

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...