Něco na té Marry je - nechybí jedna úžasná psí duše doma právě Vám?

Publikováno: 1.2.2017
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Gabriela Pausa

Příběh naší Márinky je smutný a stále nemá svůj happyend, avšak stále doufáme, že její osobnost a krása chytí někoho za srdce a že brzy i tahle kouzelná, lidi milující holčička, najde svoje Doma, své vysněné páníčky a natrvalo klid a štěstí.

Dočasky Dede - Merry hledá domov.

Márinka prošla rukama bezcitných majitelů, kterým sloužila jako továrna na štěňata, žila na dvoře celoročně venku a nikdo se o ní nijak nestaral. Zažila útulek, kotec, bídu a po různých útrapách zakotvila v naší dočasné péči. Přijela ve stavu neléčené alergie, kterou se daří dietou a léky korigovat.

Márinka na lidi vůbec nezanevřela, naopak, ona lidi zbožňuje. Člověk je pro ní Bohem a ona toho svého stále hledá. Touží po pocitu patřit k někomu a své pány bude věrně a oddaně následovat. S dětmi tráví v naší dočasné péči několik měsíců a nikdy se na ně, stejně tak, jako na ostatní lidi, ani křivě nepodívala. Je skvělá, klidná i veselá, mazlivá a přátelská. Ovládá čistotnost, zvládá jízdu autem i MHD, restauraci, může s Vámi kamkoliv.

Marry k adopci - dočasky Dede,

S pejsky měla Márinka zpočátku problém, po všech zle vyjížděla, správným přístupem a výchovou se naučila pejsky tolerovat, momentálně s několika funguje v dočasné péči, avšak bylo by pro ni spíše vhodné, aby doma byla svou psí paní, aby byla psí jedináček. Pro Márinku by ideální domov byl v domečku se zahradou, kde by měla klid a svoje lidi, kde by byla opečovávaná a milovaná, jak si velice zaslouží. Zvyklá je žít i v bytě, jen s tím, že venčení mezi mnoha psy (např. sídliště apod) ji budou zneklidňovat. Dá se ale dobře korigovat.

Márinka má alergii s kožními projevy, musí mít tudíž speciální dietu, nejsou pro ni vhodné koberce, bere protialergické léky. Jsme přesvědčeni, že pokud by našla vhodný domov a byla tak v prostředí, kde se bude cítit spokojeně a šťastně, její klinické příznaky se velice zlepší.

Marry k adopci - dočasky Dede,

S léčbou, dietou a léky jsme do budoucna připraveni Márince pomáhat dál i doma. Márince je 8 let, váží 24kg, je odčervená, čipovaná, kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Márinka je naše dočasná stálice, věříme, že brzy někoho osloví její příběh a že bude i ona trvale a šťastně žít doma.

Marinka má svojí kartu i zde na PesWebu

 
Info 602 259 705, dipu@seznam.cz

Kam dál: 

Lojzík aneb jak z hromádky neštěstí se stal výborný psí společník, stále však bez domova 

O chrochtavém Dredíkovi - pravdivá pohádka bez konce

Jsem opravdový bulda, opravdový pan Božský!

Roman touží po domově a čeká na něj v Naději pro čtyři packy. Dáte mu šanci?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...