Roman touží po domově a čeká na něj v Naději pro čtyři packy. Dáte mu šanci?

Publikováno: 31.10.2016
Autor: Bc. Natálie Jägrová
Foto: Jiří Novák

Roman je pes s velkým srdcem. Jeho život nebyl příliš šťastný, jednoho dne Romana jeho majitel přivázal u pouliční lampy. Takto se dostal do útulku, kde ho nikdo nehledal.

V útulku byl naštvaný na celý svět. Postupem času se z Romana začal klubat pes „úžasňák“, který miluje lidskou společnost, procházky, házení míčku a mazlení. Roman je rád za každé pomazleni a podrbání. Svého člověka rád následuje a pokud jsou povely formou hry, tak je rád plní. Je to výborný aportér, stále vyžaduje házení uzlu či míčku. Není to už štěně, tak je důležitě mu pro hraní nechat i oddychovou část. To se pak na svého dvojnožce nalepí a vyžaduje hlazení. Miluje dlouhé procházky, kde může prozkoumat okolí a očichat všechny pachy. Má rád pamlsky a hlavně piškoty. Je to prostě bezva parťák, který by si zasloužil mít svůj klid a domov, protože ten skutečný dosud nepoznal.

Roman z Naděje pro 4 packy hledá nový domov.

Romanova cesta do spolku byla poměrně spletitá, ale nyní doufáme, že najde domov už napořád. Roman čekal v útulku v Jimlíně od října 2014, kdy 19.7.2016 se na něj přijela podívat paní, která ho adoptovala. Bohužel současná majitelka musela pro závažné onemocnění nastoupit do nemocnice a Roman se dostal do naší péče.

Roman - německý ovčák k adopci.Roman je psí osobnost, je to už pán v nejlepších letech a podle toho očekává, že s ním bude zacházeno. Nemá rád, když je do něčeho tlačen, ale pokud s ním člověk pracuje a věnuje se mu, velice ochotně reaguje na povely. To, že už není štěně, mu ale neubírá na jeho učenlivosti a touze pracovat s člověkem a učit se nové věci. Při správném vedení z něho je báječný i když trochu osobitý společník. Roman je čistotný, zvládne i bydlení v bytě či v domě se zahrádkou, kterou spolehlivě ohlídá. Bude čipovaný a kastrovaný. Po seznámení s druhými pejsky je kamarád, ale hlídá si před nimi své věci. V novém domově by ale určitě zvládl i psí kamarádku.

Pro více informací kontaktujte přímo spolek: Naděje pro čtyři packy, z.s. Opřetice 64E Bystřice u Benešova Bc. Natálie Jägrová, Tel: 608 277 306, email: Nadejeproctyripacky@seznam.cz www.nadeje-pro-ctyri-packy.estranky.cz

Roman má svoji kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Jednou tou cestou půjdeš sama…

Viktor zmizel před dvěma lety. Majitelka se nevzdává. Pomozte!

Jak jsme výletovali se Psem v nouzi

Nejčastěji kladené otázky

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...