Jak jsme výletovali se Psem v nouzi

Publikováno: 15.5.2016
Autor: Tereza Machová
Foto: Tereza Machová

7.5.2016 se konal úplně první výlet s nadačním fondem PES V NOUZI a díky všem zúčastněným a také díky báječnému počasí, ale také přírodě, která je už plně probuzená, se povedl.

Charitativní výlet s Nadačním fondem Pes v Nouzi 2016  startoval v Řevnici.

Někteří jsme odjížděli vlakem v 9:17h. ze zastávky Praha hl.n., další nastoupili ještě po cestě. Náš cíl = Řevnice v 9:49h. Na výlet přijelo také několik příznivců z větší dálky – ze severu Čech, ze Šumavy, ze středních Čech – všem moc děkujeme za účast. Mezitím, co jsme si spokojeni jeli vlakem, tak holky – Eva a Petra - už připravovaly prodejní stánek, kde byla možnost si koupit nějaký z předmětů s logem fondu, a zde se také platilo startovné 50,- Kč/osoba. Našeho výletu se zúčastnila Vršovická kavárna, která měla pro všechny připraveno něco dobrého – od slaného po sladké, zmrzlinu, nápoje, kávu. Vybral si každý, včetně těch čtyřnohých. 

Našeho výletu se zúčastnila Vršovická kavárna, která měla pro všechny připraveno něco dobrého – od slaného po sladké, zmrzlinu, nápoje, kávu. Vybral si každý, včetně těch čtyřnohých.

Součástí setkání bylo také losování o dva vouchery na masáž pro psa od LAZY DOG – masáže psů. Kdo měl o slosování zájem, tak jsme na lísteček napsali jeho jméno a jméno pejska a těsně před procházkou proběhlo losování za dohledu všech zúčastněných. Gratulace výhercům: Aneta & Kendy, Ivana & Ejma 

A pak už nic nebránilo tomu se vydat a procházku. Náš výletní plán byl Řevnice – vrch Hvíždinec – Dobřichovice, trasa o délce cca. 10km. Trasa vedla lesem, zpočátku jsme museli zdolat asi 4,5 km, kde se střídalo stoupání s mírným, ale táhlým stoupáním, pak 1,5 km rovinka, která nás dovedla až na vrch Hvíždinec, kde byla odbočka na krásnou vyhlídku, protože bylo jasno, tak výhled byl opravdu překrásný. Z vrchu Hvíždinec už to pak bylo 3km z kopce do Dobřichovic. Každý si šel svým tempem nebo spíš tempem svého psa? Z Dobřichovic pak už každý odjížděl sám, někdo vlakem, někdo autem, někdo si výlet ještě prodloužil…

Smyslem výletu bylo setkání s vámi všemi, kdo nás sledujete a podporujete.

Smyslem výletu bylo setkání s vámi všemi, kdo nás sledujete a podporujete a také společně vybrat nějakou tu částku, která pomůže těm chlupáčům, kteří nemají takové štěstí, jako Ti všichni šťastní hafani, kteří s námi byli na výletě.

A také díky vám se vybralo krásných 8.500,- Kč, které budou přidány do sbírky, která právě probíhá u NF PES V NOUZI, pro azyl Srdeční záležitosti na výstavbu nových vnitřních kotců.

Všem patří velký DÍK, že jste přišli, přispěli, prošli se. 
Věřím, že se Vám výlet líbil a že se spolu zase brzy uvidíme na naší další akci.
Díky vám víme, že naše práce má smysl.

A také díky vám se vybralo krásných 8.500,- Kč, které budou přidány do sbírky, která právě probíhá u NF PES V NOUZI, pro azyl Srdeční záležitosti na výstavbu nových vnitřních kotců.

11.6.2016 Velké setkání přátel fondu, Kunratický les
nebo
26.6.2016 Psí procházka, Divoká Šárka

Tereza Machová, dobrovolnice Nadačního fondu PES V NOUZI

Kam dál: 

2. ročník úspěšného projektu "Nazí jsme krásní a pravdiví"

Jak jsme pochodovali přímo za čumákem.. podruhé

Hromadění zvířat – problém 21. století 

Záchrana Venus opuštěné v poušti

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...