Psí anděl Dobby je pes, kterého prostě musíte mít!

Publikováno: 3.10.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Jarka Poláčková

"Moji milí budoucí páníčkové, abych se představil, tak já jsem Dobby, Dobík, prostě Dobrmánek a čokoládovej krasavec, dokonalej fešák, kterej hledá domov. Je mi 7 let a nějakým záhadným způsobem jsem se ocitl v útulku, kam ale čokoládoví krasavci vůbec nepatří, notabene s povahou zvířecího anděla, jako mám já.

Jsem Milovník a když říkám milovník, tak to tak prostě je, protože já miluju úplně všechny lidi a nejvíc samosebou ty moje. Ač se to nemusí zdát, tak jsem velký mazlivý a tulící stvoření, který spí nejraději pod peřinou a hřeje svýmu páníčkovi záda. Jsem jako stín a věrně svýho člověka následuju na každým kroku. Jsem nejhodnější zvíře, to mi věřte a s nikým nemám žádnej problém. Vyjdu se psy bez potíží a nějakou větší kámošku na řádění a dovádění nebo kámoše bych doma bral všema čtyřma packama hned.

Jsem aktivní a zvědavej kluk, kterej neublíží ani mouše. Venku jsem akční a temperamentní, zvládám povely a rád bych našel úžasnou dobrmaní rodinku, se kterou se nebudu nudit, která mě bude milovat a bude pořád se mnou. Dám celý svoje velký srdce, svojí čistou duši a budu vaším členem lidské smečky nadšeně a rád. Váš Dobby."

Dobby přišel o svůj domov díky úmrtí majitele. Je to obrovský fešák a úžasný pes s milující a přátelskou povahou. Dobby nadevše miluje své lidi a touží být stále v jejich těsné blízkosti. Je velmi mazlivý. Dobby je miláček, který se k vám nejraději tulí a v noci spí po vašem boku. Je velmi citlivý a vnímavý, chová se jako stále nedomazlené štěně, které touží po lásce a za každé pohlazení a pozornost je vděčný.

Je šťastný a spokojený vedle svých lidí, zároveň je ale velmi aktivní a potřebuje hodně pohybu a vyžití. Miluje dlouhé procházky, uvítá možnost dovádění na zahradě, rád si hraje s hračkami nebo i dalším pejskem. Dobby je naprosto nekonfliktní k fenám i pejskům, hodil by se k hodné, hravé psí kamarádce, se kterou by se vydováděl.

Základní povely zvládá, ale na vodítku tahá, je potřeba s ním v tomto směru pracovat. Bude vaším oddaným parťákem na výlety, sportování, při hrách či lenošení na gauči. Jakákoliv manipulace s ním je naprosto bez problémů. Nehodí se do bytu, kde by zůstával sám, potřebuje stálou přítomnost svého člověka, vhodný by byl do domu se zahradou.

Dobby je opravdový psí anděl, skutečný přítel a největší miláček pod sluncem. Bude pro něj pečlivě vybírán ten nejlepší domov u zodpovědných, milujících a vlídných lidí, což si bezpochyby zaslouží.

Dobby je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, s normálními krevními testy, absolvoval kardiologické vyšetření jen s nepatrným šelestem bez dalšího nálezu. Je čipován a kompletně očkován. Čeká ho kastrace a odstranění výrůstku na dásni + RTG kyčlí. Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni po dohodě s Danielou, předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.

Info o vás a podmínkách pro Dobbyho, pište na mail: dipu@seznam.cz, tel: 602 259 705.

Dobby má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Akční Adámek hledá fajnovou aktivní rodinku na celý život

Vesnický otloukánek Punťa hledá laskavý domov

Fešák James hledá domov

Lord čeká na nový domov už 2,5 roku. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...