Akční Adámek hledá fajnovou aktivní rodinku na celý život

Publikováno: 24.9.2021
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: BUMIfoto

"Dostal jsem nové jméno a s ním teď nadšeně běžím vstříc novému životu. Jsem mladý kříženec naháče či labutěnky a protože jsem byl zanedbaný, tak moje nepravidelné osrstění je právě kvůli mému původu.

Jsem hodně veselý, aktivní kluk, mám temperamentu a elánu na rozdávání a pokud zrovna nespím, tak se skoro nezastavím. Mám rád procházky, výlety, dovádění a určitě bych uvítal hodně akční majitele a hodně vyžití a pohybu. Jsem velký mazel a miluju lidi, s pejsky nemám žádný problém a za kámoše budu rád. Rád si hraju a tulím se k paničce v posteli, budu vděčný na milující páníčky, kteří na mě budou mít hodně času. Váš Adámek."

Adámek je mladý cca 2letý pes, je to kříženec naháče a díky tomu má trochu specifické osrstění. Je to hodně veselý a přátelský kluk, nabitý energií a moc rád najde aktivní majitele, kteří mu poskytnou dostatek pohybu a vyžití. Váží kolem 7 kil, je to velký mazel a úžasňák, kterého si každý hned zamiluje. Má rád psí společnost a bude moc rád, třeba za psí kámošku i doma.

Po zvyknutí vydrží doma i sám, ale raději bude mít své páníčky nablízku co nejvíce. Adam si radostně užívá procházky, stále poskakuje a dožaduje se pozornosti, za kterou je velmi vděčný. Hledáme pro něj aktivní a zodpovedné páníčky, kteří na něj budou mít čas, budou si jej hýčkat a ocení jeho kamarádskou mazlivou a akční povahu.

Adámek je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný a bude očkovaný. Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s Ivetou. Info o vás pište na mail: Iveta@docaskydede.cz, tel: 608 875 523 nebo tel: 602 259 705.

Kam dál: 

Měl být utracen, dnes hledá doživotní péči, kde nebudou šetřit láskou, o vše ostatní bude postaráno. 

Mars čeká na svého osudového pána už 2 roky. Nechcete jím být právě vy?

Potřebují jet domů – pomůžete jim?

Lord čeká na nový domov už 2,5 roku. Nečeká právě na Vás?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...