DOBBY

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Moji milí, budoucí páníčkové, abych se představil, tak já jsem Dobby, Dobík, prostě Dobrmánek a čokoládovej krasavec, dokonalý fešák, co hledá domov. Je mi 7 let a nějakým záhadným způsobem jsem se ocitl v útulku, kam ale čokoládoví krasavci, vůbec nepatří, notabene s povahou zvířecího Anděla, jako mám já. Jsem Milovník a když říkám, Milovník, tak to tak prostě je, protože já miluju úplně všechny lidi a nejvíc samosebou, ty moje. Ač se to nemusí zdát, tak jsem velké mazlivé, tulící stvoření, co spí nejradši pod peřinou a hřeje svýmu páníčkovi záda, jsem jako váš stín a věrně vás následuju na každým kroku. Jsem nejhodnější zvíře, to mi věřte a s nikým nemám žádnej problém, vyjdu se psy bez potíží a nějakou větší kámošku na řádění a dovádění, nebo kámoše, bych doma bral všema čtyřma packama hned. Jsem aktivní a zvědavý kluk, co neublíží ani mouše, venku jsem akční a temperamentní, zvládám povely a rád bych našel úžasnou dobrmaní rodinku, se kterou se nebudu nudit, která mě bude milovat a bude pořád se mnou. Dám vám svoje velký srdce, svojí čistou duši a budu vaším členem lidské smečky nadšeně a rád. Váš Dobby."

Dobby je 7 letý dobrman, váží 35 kilo, který přišel o svůj domov díky úmrtí majitele a hledá nový své nové pány. Je to obrovský fešák a úžasný pes, se skvělou, přátelskou a milující povahou. Dobby nadevše miluje své lidi a touží být stále v jejich těsné blízkosti, je velmi mazlivý, je to miláček, který se k vám nejradši tulí a v noci spí po vašem boku. Je velmi citlivý a vnímavý, chová se jako stále nedomazlené štěně, co touží po lásce a za každé pohlazení a pozornost je vděčný. Nadšeně vítá své páníčky, je šťastný a spokojený vedle svých lidí, zároveň je ale velmi aktivní a potřebuje hodně pohybu a vyžití. Miluje dlouhé procházky, uvítá možnost dovádění na zahradě, rád si hraje s hračkami nebo i dalším pejskem. Dobby je naprosto nekonfliktní k fenám i pejskům, hodil by se k hodné, hravé psí kamarádce, se kterou by se vydováděl. Základní povely zvládá, ale na vodítku tahá, je potřeba s ním v tomto směru pracovat. Bude vaším oddaným parťákem na výlety, sportování, při hrách, či lenošení na gauči. Je čistotný, bojí se nastoupit do auta, po cestě již v pohodě. Jakákoliv manipulace je naprosto bez problémů. Nehodí se do bytu, kde bude zůstávat sám, potřebuje stálou přítomnost svého člověka, vhodný do domu se zahradou, kde bude žít po vašem boku.
Dobby je opravdový psí Anděl, skutečný přítel a největší miláček pod sluncem. Budeme pro něj pečlivě vybírat ten nejlepší domov, u zodpovědných, milujících a vlídných lidí, což si bezpochyby zaslouží.
Dobby je ošetřen tabletou Simparika, odčerven, s normálními krevními testy, absolvoval Kardiologické vyšetření, jen s nepatrným šelestem, bez dalšího nálezu. Krmen granulemi Samfield Jehně, čipován, očkován komplet. Čeká ho kastrace a odstranění výrůstku na dásni + RTG kyčlí.

Podmínkou adopce je předchozí návštěva v dočasné péči v Plzni, po dohodě s Danielou. Předkontrola či návštěva v budoucí rodině, podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku.
Info o vás a podmínkách pro Dobbyho, pište na mail : dipu@seznam.cz, tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/jarka.polackova.3