Dokonalá Černá Perla Brita vyhlíží dokonalou rodinu

Publikováno: 2.7.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Tak tady mě máte, v celé mé kráse. Černá Perla Dočasek jménem Brita, to jsem já a ke své kráse přidávám i svoje obrovské srdce a úžasnou přátelskou povahu, abyste to měli všechno komplet.

Přijela jsem z útulku a každého okouzlila svou úžasnou náturou, jsem totiž opravdu poklad mezi pejsky. Nenajdete totiž hodnější, mazlivější a skromnější psí duši, než jsem já. Snesu se se všemi pejsky, jsem opravdu velmi hodná a nekonfliktní, lidi miluju a ráda se mazlím. Jsem moc ráda ve společnosti svých páníčku, doma jsem 100% čistotná a nechám vám ráda i kousek gauče vedle sebe, ať se můžem tulit. Ráda bych našla milující rodinu, klidně i s dalšími pejsky, ale hlavně nastálo a na dlouho, vaše Brituška."

Brita je kříženka německého ovčáka, asi 5 - 6ti letá moc hodná holčička většího vzrůstu a velmi přátelské povahy. Přijali jsme ji z útulku a okamžitě jsme si ji všichni oblíbili, neboť je skutečně úžasná a pohodová. Brita je svému pánovi věrná a oddaná, vděčná za každé pohlazení a pozornost, ráda se k vám tulí a mazlí se, doma nezlobí a je moc šikovná, přizpůsobivá.

Nemá žádný problém s pejsky ani s fenami, bude ráda i za psího kamaráda, doma nic neničí. Má moc ráda procházky, sice trochu ještě tahá na vodítku, když jí zaujme nějaká vůně, ale není to žádné drama. Celkově je to fantastický pes, opravdový přítel pro stejně skvělé lidi, kteří si ji okamžitě zamilují pro její čistou duši a oddaný pohled.

Pro Britu hledáme bydlení v domě se zahradou s aktivními a laskavými páníčky, pouze jako člena rodiny, nikoli jako venkovního psa do boudy či kotce. Brita je odblešená, odčervená, očkovaná, kastrovaná, čipovaná. Do adopce půjde po podepsání adopční smlouvy, uhrazení adopčního poplatku a po předchozím seznámení u Varnsdorfu u dočaskářky Petry, tel 607950978. /po dohodě možno trasa Varnsdorf - Praha/ Info o vás pište na mail dipu@seznam.cz nebo tel: 602259705. 

Brita má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Pupík z množírny vyhlíží tu nejtrpělivější rodinu

Maxík se pilně připravuje na nový domov a z utrápeného psíka se stává úžasným společníkem. Nečeká právě na vás?

Ťapinka si vybojovala šanci na život. Místo smrti čeká na novou rodinu.

Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu??

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...