Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu??

Publikováno: 11.5.2020
Autor: Městský útulek pro opuštěná zvířata Třebíč
Foto: Archiv Městský útulek pro opuštěná zvířata Třebíč

Čauky, jsem Woody a zdravím Vás z útulku. Před deseti lety mě přivezli jako nalezence. To mi byly zhruba tři, nebo čtyři roky, no prostě ještě mlaďoch. Ani si už nepamatuju, kde jsem předtím bydlel, ani jak jsem se měl. No popravdě asi nic moc, když mě nikdo nehledal. A pak to se mnou začalo jít z kopce.

Tety a strejdové zjistili, že mě strašně baví lovit všechno živý v mý velikosti. No ještě aby ne, vždyť mám v sobě velkej kus Jagoše (německého loveckého teriéra), tak nevím, co je na tom překvapilo. Musím se přiznat, taky mě baví sem tam přelízt plot, když ucejtím nějakou zajímavou vůni. Hm a to asi vždycky odradilo snad všechny lidi, co se na mě kdy přišli podívat :-( Říkáte si, proč bych nemohl do bytu, místo lovení slepic na zahradě? No mohl, ale nejsem si jistej, jestli bych tam neobčůrával každej roh a sem tam něco nerozkous. No, budu nad tím chvíli přemýšlet :-) 

Jinak mě hlavně baví procházky, když už mě teda někdo na nějakou veme a hlavně čmuchání. Jako tety a strejda se se mnou mazlí a blbnou ve výběhu, ale to je popravdě tak trochu nuda. Taky rád běhám. Vždycky se těším, až za mnou o víkendu přijde kámoš a dá si se mnou na hoďku pár kilásků. Na to, že je mi čtrnáct, jsem fakt sakra dobrej!

No a tak nějak probíhá celej můj život v útulku. Jó, to bych zapomněl! Jednou za rok mě tam chodí otravovat ňáká ženská, co mě vždycky něčím píchne a ještě mi stříhá drápy, no to mě vůbec nebere! Tak dostanu takovou divnou, kovovou věc na čumák a je po srandě. To stejný, když mě jdou tety drandit kartáčem. To nechápou, že mám prostě svůj vopelichanej účes rád?!?

A to je tak asi všechno, co bych Vám o sobě řek. Budu rád, když mi dáte na stará kolena šanci, přijdete se na mě podívat a třeba..., třeba konečně poznám ten pravej domov! Mějte se fajn, Váš Woody

Woody je už desátým rokem v útulku a taky by chtěl konečně najít opravdový domov! Je to čtrnáctiletý, kříženec ,,Jagoše" (Německého loveckého teriéra) a možná Vás překvapí jeho mladistvý vzhled. Aktivitou a povahou překoná všechny mlaďochy v útulku! Vzhledem k jeho loveckým pudům není vhodný k jiným zvířatům a dokáže přelézt i plot. Zvyklý je na kotec, v bytě nikdy nebyl, ale třeba by se mu tam zalíbilo a s pravidelnými, delšími procházkami by si to tam užíval.

Vhodný je k aktivním lidem, kteří na něj budou mít dostatek času a nebude jim vadit, když doma udělá nějakou tu spoušť. Jinak nemá rád vyčesávání a veterináře, tyto praktiky musí vždy probíhat s náhubkem. Woody je pravidelně očkovaný, odčervený, ošetřený pipetou proti vnějším parazitům a čipovaný. Zalíbí se někomu i po tak dlouhé době v útulku?

Woody má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

10ti letá Bambulka čeká na svůj první opravdový domov

Domov pro smolaře

Dastyho ani přeražená páteř ani parvoviróza nezastavila v touze najít svoje Doma.

Můj pes se nenechá trestat, utraťte ho! 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...