10ti letá Bambulka čeká na svůj první opravdový domov

Publikováno: 9.4.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Jmenuji se Bambulka a celý život jsem rodila štěnata, aby si páníčci vydělali. Bude mi kolem 10 let a vážím přes 2 kila. Jako každý pejsek z množírny jsem poprvé poznala až u tety, co je to láska, péče a zázemí a ze všeho jsem také samozřejmě vykulená. Ráda se chovám a nosím, ale také jsem velmi plachá a bázlivá, vše je pro mě nové, takže počítejte s tím, že nebudu hned fungovat jako normální pejsek.

Doma se venčím na podložku a jít ven je zatím pro mě velký problém, ale jsem zvídavá a tak s trpělivostí a bezpečným přístupem spolu jistě postupně zvládneme i tohle. Manipulaci zvládám bez problémů, pejsky mám ráda, vždyt jsem na psí společnost byla zvyklá celý život, takže kámoši pro mě budou jistě přínosem, na kočky štěkám. Ráda poznám laskavou rodinku, se zkušeností s pejsky z množíren, vaše Bambulka."

Bambulka je 2,5 je kilová čivava, asi kolem 10 ti let stará. Je to klasický množírenský pejsek, který vše teprve poznává a samozřejmě je bojácná a opatrná. Všechno a všichni jsou pro ni nové a proto pro ni hledáme majitele, kteří již s pejsky z množíren zkušenosti mají.

Venčit se venku je pro Bambulku zatím problém, kšírky a vodítko trénujeme, ale zatím se doma venčí na podložku, kde je čistotná. Je to mazlíček a něžná křehká dušička, potřebuje vlídné a trpělivé zacházení, spoustu času na získání důvěry a začlenění do běžného života. Je vhodná k dalším pejskům, na které je zvyklá.

Bambulka potřebuje bydlení ideálně v domku se zahrádkou na klidném a bezpečném místě, není vhodná do rušného a frekventovaného prostředí. Je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná s ošetřenými zoubky, téměř bez nich. Klasicky má luxace patel (kolenních čéšek) nevyžadující operaci, jen držení váhy. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku.

V případě zájmu volejte na telefonní číslo 602 259 705 nebo 723029785 nebo pište na email klakab@seznam.cz , dipu@seznam.cz 

Bambulka má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Můj pes se nenechá trestat, utraťte ho!

Ron čeká na svou druhou šanci, na milující rodinu.

Rocky je štěstí v psím kožichu. Najde brzy svou novou rodinu?

Betty přišla díky požáru o svého pána i domov. Najde novou báječnou rodinu?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...