Rocky je štěstí v psím kožichu. Najde brzy svou novou rodinu?

Publikováno: 5.3.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Zuzana Jiříková

"Tak přišla řada i na mě a mám se vám tu nějak slušně představit, tudíž předem bych vám rád řekl, že jsem takový malý velký dítě, co neposedí, nepostojí. Při focení jsem se snažil pózovat, ale jinak jsem stále v pohybu a v akci, vždyť jsem mladý pes a pohyb mám v genech, žejo.

Jmenuji se Rocky a je mi 6 let, vážím 27kg a jsem kříženec ovčáka a možná huskyho. Můj pán šel na ubytovnu a já skončil v útulku, chápete, takovej krasavec a navíc milovník lidí a psů! Jsem trochu hyperaktivní stvoření, hrr do všeho nového, takovej akční blázínek, ale hodnej ke všem a neskutečně mazlivej. Když přede mnou schováte odpadkový koše, budem žít v míru a pohode, to vám garantuju"

Rocky putoval po pár dnech v útulku k nám a jeho nadšení z nového prostředí a lidí trvá dosud. Je to velmi radostný hodný a přátelský pes, mazlivý kluk, co si vám hlavu pokládá do klína neustále se potřebuje tulit. Je trochu rozdováděný, potřebuje samozřejmě kromě lásky také potrenovat výchovu, ovšem je to mazel, stále dobře naladěný, veselý a hravý, má spoustu energie a elánu dovádět a lítat po zahradě a jistě by k sobě uvítal psí kámošku na hraní, ale vyjde i se psy, pokud jsou hodní.

Je čistotný a doma vydrží i sám, jen se musí před ním schovat odpadkové koše, které rád přerovnává. Rocky neumí moc povelů, zatím na vodítku tahá, ale je šikovný a jistě se všemu naučí, pokud se mu budete věnovat, je to skvělý chytrý a věrný pes, potřebuje aktivní páníčky, klidne i rodinu s vetšími hodnými detmi, ideálně v domě se zahradou, kde bude mít dostatek pohybu a vyžití, ovšem pouze s bydlením doma s vámi, nikoli venku v kotci či boude, je zvyklý pouze doma.

Rocky je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný, do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku,  Dočasky De De z.s, Praha, návštěva možná v dočasné péči po dohodě s Renatou, info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel: 602259705

Dočasky De De z.s.

Rocky má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Žolda vesnický pohodář hledá vhodnou zahradu nebo dvoreček.

Božan (Billy) – bílý, božský bulteriér, který nikdy nepoznal pravý domov a již po druhé se mu stal domovem útulek v Jimlíně

Terryčkovi osud sebral úplně všechno, na čem mu záleželo. Najde ještě nový smysl života?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...