Betty přišla díky požáru o svého pána i domov. Najde novou báječnou rodinu?

Publikováno: 21.2.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Helena Volencová

"Můj pán uhořel a já zůstala se svou psí kamarádkou sama. Jmenuji se Betty. Jsem krasavice k pohledání, originální slečna, zdravá, milá holka, co se ráda proběhne na zahradě a užívám si přízně a pozornosti svých svých dočasných páníčku.

Zpočátku jsem trošku bázlivka, ale dáte-li mi čas poznat vás a zjistit, že mi nic nehrozí, budu váš stín a vaše věrná kamarádka na celý život. Na ostatní pejsky někdy žárlím, s některými vyjdu úplně bez problémů, ale páníčkům dám celé své velké a dobré srdce. Ráda bych našla milující rodinu v domě se zahradou, trávili bychom čas procházkami, zábavou, ale i lenošením na gauči, vaše Betty."

Betty je 6tiletá fenka středního vzrůstu, kolem 25 kg, je to kříženka briarda. Po příjezdu k nám byla trochu nedůvěřivá a bála se prudkých pohybů i pohlazení, měla tendenci se schovat nebo útéct. Ovšem jakmile pochopila během pár dní, že jsou k ní všichni laskaví a hodní, stal se z ní velký mazel a úžasná přátelská a hodná fenečka, která vás nespustí z očí.

Ráda si probehně zahrádku, jde na procházku, ale nejraději je doma na gauči, po boku svého pána. Se psy nemá problém, ale v případě, že se jí nějaký pes postaví, vyjede po něm, na ostatní pejsky může žárlit. Je poslušná, ráda se mazlí, upřednostňuje ženy, z mužů má zpočátku strach. Potřebuje lásku, laskavé a vlídné zacházení, bezpečí a trochu času, zvyknout si. Má hygienické návyky a na vodítku netahá. Ideální pro ni bude bydlení v domě se zahradou v milující rodině, bez malých dětí. Je to skvělá a krásná fena, která si zaslouží ten nej domov, po boku svých páníčku doma, nikoli venku u boudy. Doma nic neničí a sama vydrží.

Betty je odblešená, odčervená, čipovaná, očkovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, návštěva možná po dohodě v dočasné péči u Kolína s Majkou, na tel: 774 884 328. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz nebo tel: 602 259 705

Dočasky De De z.s.

Betty má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Žolda vesnický pohodář hledá vhodnou zahradu nebo dvoreček.

Božan (Billy) – bílý, božský bulteriér, který nikdy nepoznal pravý domov a již po druhé se mu stal domovem útulek v Jimlíně

Terryčkovi osud sebral úplně všechno, na čem mu záleželo. Najde ještě nový smysl života?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...