Maxík se pilně připravuje na nový domov a z utrápeného psíka se stává úžasným společníkem. Nečeká právě na vás?

Publikováno: 5.6.2020
Autor: Pes nejvěrnější přítel, z.s.
Foto: Archiv Pes nejvěrnější přítel, z. s.

"Ahoj jmenuju se Maxík, celý svůj život jsem strávil připoutaný na řetězu u boudy, ať bylo vedro nebo zima. Po dlouhých letech si mě všimla jedna hodná teta a dostal jsem se do dobrých rukou. Nejsem už nejmladší, ale pořád tajně doufám, že ta pravá rodina na mne teprve čeká. Každý den se posouvám dál a dál, chodím na cvičák a jsem úžasný pan pes...."

Maxíkovi je 8let, miluje běhání, dlouhé procházky, aportování a velmi rád jezdí autem, ve kterém je vzorným pasažérem! Moc ho baví cvičení a učení se, velmi rád by měl páníčka nebo paničku, kteří by s ním v tomto i nadále pokračovali. Maxík je šikovný, poslušný, doma naprosto vzorný a čistotný, uričtě po něm nenajdete doma žádnou loužičku. Večer se ale těší ven a bude rád hlídat svůj domov ze zálohy :-) 

Maxík má za sebou nehezkou minulost, v dočasné péči se z něj stal úplně jiný pes. Díky péči a lásce je těžko věřit, že je to ten samý pes, kterého můžete vidět níže na videu. Maxík ušel kus cesty. Užívá si lidskou přítomnost a pozornost, rád se nechá mazlit i většími dětmi. K malým bohužel vhodný není, stále se trošku bojí nápřahu. Když dojde na ošetření veterinářem, to se opravdu bojí a je nutné použít náhubek. Ono není divu po tom všem, čím musel projít. To pak chvíli trvá, než se důvěra obnoví. Maxík se ale neskutečně snaží a snaží se i jeho dočasná rodina, tu pravou by ale už opravdu potřeboval.  

Pokud vás Maxík chytil za srdce a víte, že pár seznamovacích návštěv vám bude stát za to, věřte, že neprohloupíte a budete mít věrného a milujícího psího přítele. 

Maxík je 8letý kříženec, váží 20kg. Nachází se v dočasné péči v Bezděkově u Rokycan (Plzeňský kraj) Kontakt: 728 109 653 Snášenlivost: Maxík se snese jak s pejsky, tak s fenkami, pokud si tedy padnou do oka, pokud ne - nastává problém. Loví kočky i králíky. Půjde do nového domova očkovaný, čipovaný, kastrovaný a s adopční smlouvou. 

Maxík svůj domov již našel :) 

Kam dál: 

Ťapinka si vybojovala šanci na život. Místo smrti čeká na novou rodinu.

Woodymu se stal útulek na dlouhých 10let domovem, najde ještě svou novou opravdovou rodinu?? 

Dastyho ani přeražená páteř ani parvoviróza nezastavila v touze najít svoje Doma.

Baronův lidský anděl zemřel a tak zůstal zase úplně sám...

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...