Pupík z množírny vyhlíží tu nejtrpělivější rodinu

Publikováno: 18.6.2020
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Teta říkala, že když se hledá parádní domov, je potřeba se správně představit. Jsem Pupík a hodně se bojím, těší mě. Teprve nedávno se mi otevřel tenhle velkej svět, a tak jsem ze všeho ještě vykulenej a teprve se seznamuju. Tam, kde jsem žil před tím, jsem toho moc nepoznal. Vy lidi tomu místu myslím říkáte množírna. Je mi 5 let a mám krásných šest kilo, říkala teta, že mám napsat. Sice nevím, proč je to tak důležitý, ale prý se na to hodně ptáte...

Psí kamarády, ideálně fenečky, kolem sebe mám rád a potřebuju je a přes ně se ke mně také dostanete, to je prý další důležitá věc. A taky mám o sobě něco hezkýho napsat. Že se bojim, už jsem vám psal? Ale teta říká, že mám veselý rána, že tam se prý objevuju opravdickej já a ta radost prý ve mně prostě je. Zatím skrytá, ale je tam!

Minule jsem jí přitáhl prázdnou krabici od mléka, juchala a skákala do vzduchu, že dělám v psí radosti pokroky. Moc jsem to nepochopil a raději jsem zalezl pod postel. A prý když si zvyknu na svého člověka, jsem něžnej dolejzák. Ze začátku se dlouze schovávám pod postelí, možná mě po adopci pár týdnů uvidíte jenom při běhu na podložku, ale za čas začnu oblizovat nohy a pak uteču a takhle budeme pomaličku postupovat, až vám jednou ráno dám pusu. Nejdříve totiž musím zjistit, že mě nechcete sníst.

Když jsem byl u tety první den, koupala mě a taky jsem si vedle ní na chvilku sednul a fakt jsem se snažil, ale venku jsem dostal strašný strach a ukázal jsem jí zoubky. Nechtěl jsem, ani jsem to vlastně nevěděl, chtěl jsem jen utéct a ona zase nechtěla, abych utekl. Čestný pionýrský, že kdyby mi teď foukla do ucha, tak já jí nechám. Prostě by bylo fajn na mě jenom první dny třeba zezadu nebafat, chápeme se. Venku mi to zatím moc nejde, je to tam takový velký a děsivý, ale jsem čistotnej, aby bylo jasno, a tak doma chodím pěkně spořádaně na podložku.

A hlavně mám tedy napsat, že hledám domov. Báječnej, láskyplnej a trpělivej. Prý jsem opravdu skvělej a něžnej vděčnej pejsek, to mám podtrhnout a zvýraznit. A teď to zase předám tetě, ona vám chce prý ještě něco říci. Váš Pupík. "

Pupík je klasický množírenský pejsek. Je to velký bojínek a vše teprve poznává. Hledáme pro něj trpělivý domov mimo ruch velkoměsta, ideálně v baráčku se zahrádkou, kde lišky dávají dobrou noc. Domov se psími kamarády, od kterých se bude dál učit a bez dětí. Domov zkušený, kde mají s množírenskými a bázlivými pejsky zkušenosti a zvládnou návštěvu, kde je Pupík nepřivítá, ale spíše si zavrčí a ukáže zoubky a také velmi trpělivý, kde zvládnou první dny i týdny, kdy se bude Pupík velmi bát a schovávat.

Pupík se nachází v dočasné péči v Praze pod spolkem Dočasky De De. Je odblešený, odčervený, očkovaný a kastrovaný s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku.
Dočasná teta si s vámi ráda popovídá na tel.: 777 883 698 nebo napíše na emailu olga.minarik@gmail.com

Pupík má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

10ti letá Bambulka čeká na svůj první opravdový domov

Domov pro smolaře

Dastyho ani přeražená páteř ani parvoviróza nezastavila v touze najít svoje Doma.

Můj pes se nenechá trestat, utraťte ho! 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...