Bull kalendáře na podporu psů bez domova

Publikováno: 1.11.2019
Autor: PesWeb
Zdroj: -
Foto: Archiv PesWeb

Pes je nejvěrnější přítel člověka, to je fakt. Že člověk je nejvěrnější přítel psa již taková pravda mnohdy není . Jsou tu ale tací, kteří se rozhodli skóre vylepšit a přispět k dobru zvířat. Hanka, díky své lásce nejen ke svým čtyřnohým psím společníkům, vytvořila nástěnné a stolní kalendáře na rok 2020 a hlavním tématem jsou bull plemena.

Nástěnné kalendáře - náhled 

Zakoupit budete moci variantu stolní nebo nástěnnou, a nebo jednoduše varianty obě ;) Hlavní myšlenkou bylo pomoci psům v nouzi a tak celý výtěžek z prodeje kalendářů poputuje hned dvěma organizacím zabývajících se pomocí potřebným - Bullterrier Rescue Slovakia a Nadačnímu fondu Psí Naděje.

Bullterrier Rescue Slovakia již čtvrtým rokem podává pomocnou ruku primárně bull psům v nouzi a nejen jim. Jejich rukama prošlo již velké množství bulteriérůkříženců amerických stafordšírských teriérůpitbulteriérů, ale i čivav a jiných kříženců. BRS je místem, kde se potkává péče, návrat důvěry a příprava do nového života.

Nadační fond Psí Naděje pomáhá zvířatům v nouzi od roku 2011. Jeho prioritou jsou psi bez domova, pomoc útulkům a spolkům postarat se o své svěřence. Pomoci jim s finančními náklady na veterinární péči, krmivo atd. Sbírkou pro podporu psích seniorů od ledna 2017 pomáhá také adoptivním rodičům starých psů z útulků. Díky projektu PesWeb pomáhá navíc s ucelenou inzercí více než 1 400 psů bez domova v ČR.

Stolní kalendář - náhled

Kalendáře je možné zakoupit zasláním objednávky na emailovou adresu: hana.capkova@porr.cz – do předmětu uveďte „Kalendáře“. Po zaslání obdržíte platební údaje a po připsání částky na účet Nadačního fondu Psí Naděje vám bude zaslán kalendář/kalendáře.

Stolní kalendář - náhled listu

Cena kalendáře nástěnného (formát A3) je 290,-Kč. Cena kalendáře stolního (A5) je 260,-Kč + poštovné a balné. Kalendáře je možné předat po domluvě i osobně v Praze, Mostě nebo Příbrami. Prodej kalendářů je možný i na Slovensku.

Na každého kupujícího navíc čeká sleva 5% na nákup zboží od Emana ;) www.emanbulik.cz

 5% sleva na nákup zboží od firmy MAG! www.magweb.cz

5% sleva na nákup zboží od firmy Star Tricolor Shop - pelíšky www.pelisky0.webdone.cz

Kam dál: 

Matador útulku našel ve 12 letech milující domov

Podzimní aukce Nadačního fondu Psí Naděje

Pravdy a mýty o povinném čipování psů

Jak dopadl první ročník projektu Den zvířat?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...