Soutěž Zlatá packa - pomůžete a zároveň můžete vyhrát!

Publikováno: 11.4.2024
Autor: Tereza Rybková
Foto: Natalia Fedosova, Shutterstock.com

Pro mnoho z nás je pes členem rodiny, kamarádem a věrným společníkem. A právě proto vznikla soutěž Zlatá packa, která hledá psa roku 2024. Neváhejte a zapojte se! Nejenže se pochlubíte svým mazlíčkem, ale uděláte zároveň dobrý skutek pro psy z útulků, kteří zatím nemají štěstí na láskyplný domov.

Od 9. do 30. dubna 2024 se otevírá brána do světa psích mazlíčků. Nová soutěž Zlatá packa zve k účasti všechny psí nadšence. I když třeba (zatím) nejste hrdými majiteli psího mazlíčka, má vaše podpora smysl. Jakmile se do soutěže zapojíte tak, že udělíte svůj hlas jednomu ze čtyřnohých účastníků, pomůžete Nadačnímu fondu Psí naděje, který podporuje pejsky po celém Česku.

Jak to funguje?

1. fáze - Přihlašovací kolo

Přihlašovací kolo probíhá od 9. do 19. dubna. Každý majitel může nahrát jednu fotografii svého psa s popiskem, který může pomoci k úspěchu. Text ani fotografie již následně nepůjdou upravit, tak dobře vybírejte. Pozor, po uzavření této fáze už není možné do soutěže připojit dalšího roztomilého adepta.

2. fáze - Hlasovací kolo

Od 19. do 30. dubna začíná druhá fáze soutěže, kdy se může každý, kdo je přihlášeným uživatelem Seznam.cz, zapojit a hlasovat pro svého favorita. Jednomu mazlíčkovi můžete dát jeden hlas každý den. Pokud máte ověřený účet přes MojeID nebo BankID, máte možnost dát dokonce dva hlasy denně.

Lákavé odměny

  • Výhra za první místo: poukaz v hodnotě 5000 Kč do Planeo Elektro, psí vodítko Seznam.cz, rozhovor s vítězem na webu Proženy.cz a památeční diplom
  • Výhra za druhé místo: poukaz v hodnotě 3000 Kč do Planeo Elektro, psí vodítko Seznam.cz a památeční diplom
  • Výhra za třetí místo: poukaz v hodnotě 2000 Kč do Planeo Elektro, psí vodítko Seznam.cz a památeční diplom

Ale nezapomínejme na hlavní motivaci - pomoc psím dobročinným organizacím.

Jak pomáháte?

Za každý hlas věnuje Seznam jeden gram granulí Nadačnímu fondu Psí naděje. Tato organizace se stará o pejsky po celém Česku, poskytuje jim péči a domovy, kde jsou milováni a chráněni.

Přidejte se do soutěže!

Takže co teď? Máte psa, který by mohl obstát v konkurenci dalších roztomilých psích mazlíčků? Nebo jste jen zvědaví, kdo se dostane na pomyslný vrchol? Přihlaste se do soutěže a ukažte svého pejska světu. A pokud prostě milujete psy, neváhejte a hlasujte pro svého favorita. Vaše podpora může zlepšit život mnoha němých tváří.

Zlatá packa - soutěž o nejhezčího psa roku 2024 - je tady. Připojte se a dejte na odiv svou lásku ke psům!

Pro více informací a prostudování pravidel a podmínek navštivte stránku soutěže.

V případě dalších dotazů či připomínek neváhejte kontaktovat pořadatele na soutez@prozeny.cz.

Kam dál: 

Bea je se svými milovanými pořád v jejich srdcích. Fenka, která uměla na "stará kolena" žít.

Konejšivé signály

Jakou péči vyžaduje kočka žijící v bytě?

Je pořízení bezsrstého plemene řešením pro alergiky?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...