Focení pejsků v útulcích pomáhá najít nové rodiny, pomůžete?

Publikováno: 6.10.2014
Autor: Klára Kutějová
Foto: Karolína Mičková

Fotíte rádi? Domluvte se s Vaším nejbližším útulkem a pomozte skrze skvělé fotky najít pejskům nové domovy. Podívejte se, jak dopadlo focení v útulku Vsetín:

Dne 22. září se v našem útulku  konalo tématické focení. Studentky středních škol se zapojily do akce na pomoc psů ze Vsetínského útulku. Otázkou bylo jak pejsky zviditelnit, není lehké pejsky naaranžovat a donutit je aby zůstali na místě. Ráno to vypadalo, že se všechno zruší kvůli dešti. Naštěstí se na nás štěstí usmálo a sluníčko vlastně taky. U focení jsme se nasmály a i pejskové prováděli různé kousky. Doufáme že se Vám budou fotky líbit a pejskové najdou rychle domov. 

Více informací o pejscích naleznete zde.

Kenny k adopci z útulku Vsetín

Kenny - Milý hodný starší pejsek, odchyt Vsetín 4.6.2014.

Arci k adopci z útulku Vsetín

ARČÍ - Je aktivní a veselý malý pejsek asi 4 letý, byl uvázaný u útulku začátkem září 2013. Se psy a fenami se snáší bez problému. Hodí se i k malým dětem. Miluje dovádění venku za každého počasí. Má hrubší srst a nelíná.

Rasty k adopci z útulku Vsetín

RASTY -  Je 3 letý veselý kříženec knírače. Velikosti po kolena. Je nekonflitkní a je vhodný i k dětem. Je velmi čistotný. Potřeboval by aktivního páníčka nebo nějakou zahrádku na běhání. Odchyt na Pulčinách (Fr. Lhota) 19.4.2014

Arty k adopci z útulku Vsetín

ARTY Je 4 letý pejsek menšího vzrůstu než NO. Ze začátku je nedůvěřivý ale potřebuje si zvyknout. Odchyt Vsetin 21.6.2014

Ťapinka k adopci z útulku Vsetín

ŤAPINKA - asi 8 letá fenečka, klidná a milá. Je to jeden ze silvestrovských zaběhlíků, do útulku se dostala mírně potrhaná od psa. Fenečka má asi 8 let, ale je stále aktivní. Ze začátku se jí vůbec nelíbilo na vodítku,ale výborně si zvykla a teď už parádně mašíruje. V kotci byla se dvěma fenkami a velmi dobře se snimi snášela. Miluje mazlení. Byla odchycena na Vsetíně 1.1.2013

Amanda k adopci z útulku Vsetín

AMANDA - Kříženka menší velikosti , asi 4 letá . Ráda dovádí venku a je to velký mazel. Je hodná a milá. Hodí se k dětem a může být i v bytě.
Odchycena na Sychrově ve Vsetíně. 30.3.2014.

Dárt k adopci z útulku Vsetín

Dárt -  Mladý veselý pejsek. Má 1 rok. Je hodný, nekonfliktní. Původní rodina se ho zřekla a pejsek hledá novou lepší rodinku která už si ho nechá !

Lary k adopci z útulku Vsetín

LARY -  Hodný asi 3 letý pejsek, odchyt na Vsetíně 4.7.2014. Je aktivní a veselý, na vodítku docela tahá. Se psy je nekonfliktní.

Fenka a pejsek k adopci z útulku Vsetín

Fenka a pejsek - Jsou to malí lumpi jako každá štěnata  Všechno je zajímá, všechno se jim líbí  Budou z nich kříženci středního vzrůstu. Kdo hledá skvělého parťáka tak neváhejte! 

Rika k adopci z útulku Vsetín

Rika - Hodná, mladá asi 2 letá fenka, Odchyt Vsetín 27.8.2014. Je hodně komunikativní, má ráda lidi, děti a vychází v pohodě i se zvířaty. Potřebuje hodně pohybu takže by byla ráda v domečku se zahradou aby si mohla běhat.

Brita k adopci z útulku Vsetín

Brita - Brita je milá hodná asi 5 letá fenka velikosti po kolena. Byla nalezena se svým štěňátkem jak se toulala po Vsetíně, dne 26.7. Měla na sobě starý kožený obojek s kroužkou a zavázaný drátkem. 

Nero k adopci z útulku Vsetín

NERO - Mladý pejsek asi 4 letý , vypada jako RTW ale je menší. Nesnáší jiné psy i feny a jiné zvířata. Jinak je to ale velký mazel. Má rád děti. Byl odchycen v květnu 2013.

Ben k adopci z útulku Vsetín

BEN - kříž. NO, pes, stáří cca 5 let, je to mohutný pes, ale strašně hodný, rád si přijde pro každé pohlazení. Je čistotný a venčí se jen venku.

Monty k adopci z útulku Vsetín

MONTY - Byl vrácen z adopce, má 8 měsíců a je to úžasný milý pejsek. Zaslouží si ten nejlepší domov. Je hodný a absolutně nekofliktní.

Agri k adopci z útulku Vsetín

AGRI - Nádherný vlčí špic, asi 9 let, je velmi hodný, k cizím lidem trochu nedůvěřivý, bojí se bouřek. Jak si zvykne na člověka je to pak mazel. Potřebuje pevný kotec neboť rád utíká. Je v útulku skoro celý svůj život. Je to takový král útulku, ale tuhle roli by určitě rád vyměnil za trochu lásky. Odchyt Vsetín.

Bamboo k adopci z útulku Vsetín

Princezna k adopci z útulku Vsetín

BABOO A PRINCEZNA - Milé hodné ale hodně ustrašené fenky, potřebují trochu času jak si zvyknou jsou v pohodě a rády se hladí. Mají asi 5 let. Byly dovezeny do útulku jako pozustalost po zemřelém majiteli. Spolu v útulku jsou s nimi i další dva pejsci SAM- je hluchý a skoro slepý, je moc smutný a nechce vylézt z boudy, fotky zatím nemáme. Dalším pejskem je DADDY. Více info v jeho albu.

Daddy k adopci z útulku Vsetín

DADDY - Milý hodný asi 8-9 letý pejsek, vypadá že hůř vidí. Rychle se ale zorientuje v prostoru. Je zprvu ostražitý a bojí se ale jak si ho získáte nechá se hladit. Byl do útulku dovezen spolu s BABOO, PRINCEZNOU a SAMEM

Sam k adopci z útulku Vsetín

SAM - Je starý bázlivý pejskem, Nepotřebuje k životu žádné velké procházky. Má rád svůj klid a hodně spinka. Potřeboval by to domečku kde bude mít v zimě teplý pelíšek.

Bulík k adopci z útulku Vsetín

BULÍK - Bulíkuv bývalý páníček se nestaral o jeho výchovu ani o něj. Nechal ho uvázeného u stomu, po dvou dnech ho našla policie, dehydratovaného, hladového a smutného. Má asi 8-9 let. Jde o dominantního psa. Je to fajn pejsek, ale když se mu něco nelíbí ožene se. Potřebuje zkušenou ruku, čas, důvěru i toleranci. Má šanci na šťastný domov? Našli ho na Vsetíně. 2013

Více informací o pejscích naleznete zde.

NF Psí Naděje: Je krásné vidět jak mladí pomáhají pejskům v útulcích. Leckteří dospělí by si měli vzít příklad...

Kam dál: 

Zbědovaná fenka anglického bulteriéra v Ševětíně

"Chcete mě?" - reportáž o NF Psí Naděje a PesWebu

Trend současnosti: Venčení psů v útulcích

Útulek Kolín – preciznost a píle

Zvíře z útulku

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...