Darwin zůstal zase sám

Publikováno: 16.12.2019
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"To jsem zase já, Darwin❤️, ne není to vtip, jsem opravdu zase zpátky u tety. Už ani nevím, kolikrát jsem si balil kufr, už to ani nepočítám :(  jen tak smířeně vždy naskočím do auta a jedu dál. Všude jsem jen chvíli, nikde nezůstanu dlouho, jsem prostě jedno velký neštěstí a smolař v jednom a to jen proto, že neumím zůstat doma sám. A taky jsem Bull a Bullové to maj prostě těžký. Mám lidi pořád strašně rád a to je můj průšvih, bez nich panikařím, nechci být sám, to dá rozum.

Já už nevím, jsem zoufalý, tety to ale nevzdají, nevím, kde berou ten motor, ale řeknu vám, že bych fakt rád jel domů, jenže jenom tam, kde to bude napořád. Jenže, jak tohle poznat, vid...

Miluju lidi, mám rád děti, doma jsem vzorný a venku v pohodě, fenky mi nevadí a většina psů taky ne. Jen prostě nechci zůstat doma sám. 2,5 roku, co jsem na světě, jsem vlastně pořád na cestách někam, kde to se mnou myslí vážně, ale ve finále vždycky vezmou do ruky mojí tašku, vodíko a hračky, ze šuplíku vyndaj očkovák a já už vím, že jedu....

Jmenuji se Darwin, jsem miláček a mazel, miluju vás lidi všechny, ale nenechávejte mě, sakra, samotnýho, já bez vás bejt prostě nechci, tečka... Zas budou vánoce a já zase nebudu doma, zase budu u tety a čekat, kdo si pro mě přijde a bude tvrdit, že u nich nebudu nikdy sám. Jenže já to už slyšel mockrát, víte?

Mám jedno přání, je hodně prostý, chci někam patřit a všechny další Vánoce už bejt na stejnym místě, s váma, doma, každej rok, na Vánoce, i v létě, každej víkend i každej den, rozumíte tomu, lidi, slyšíte mě ??"

Darwin, 2.5 roku, bull, 23 kilo, hodný, mazlivý, veselý, učenlivý, hravý a především věrný a oddaný pes. Jen tu samotu prostě nedává! Je kastrovaný, čipovaný, odčervený, očkovaný, zdravý krásný pes se skvělou povahou. Svoje lidi ctí a přímo zbožňuje, je to věrný, oddaný pes, který trpí vaší nepřítomností. Zvládá základní povely, pokud jste důslední, opravdu skvěle poslouchá.

S fenami vychází, s některými psy též, s některými ne, kočky netoleruje. Má rád děti, v dočasce byl s malým chlapcem, ke kterému byl hodný a něžný, opatrný, z důvodu velikosti i síly, se však k malým dětem nehodí. Je to velký dobrák a milující přítel, pohodový skvělý pes, můžete ho brát s sebou do práce, jízdu autem, cestování zvládá dobře. Hodil by se na psí Bull sporty, má sílu a potenciál pracovat, spoustu energie a nadšení do aktivit. Stejně tak, ale dokáže i doma lenošit na gauči, hlavně, že vás má po boku.

Darwin potřebuje majitele s přirozenou autoritou, ideálně se zkušeností s bull plemeny. Je poslušný, povely však musíte dotahovat a nepolevit ve výchově, je pak rozjívený a dělá si, co chce. Při správném důsledném vedení, šlape jako hodinky a rád vás respektuje. Pro Darwina hledáme páníčky, kteří s ním mohou být většinu času, nebo si ho mohou brát s sebou, či pracují z domova, samotu nezvládá, ideální bydlení v domě se zahradou, nebo bytě ve společnosti pána. 

Dočasky de De z.s., Praha, 602 259 705, dipu@seznam.cz

Darwin má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Americký buldok Teodor je přes dva roky v útulku!

Goro - veselý pes, kterému ke štěstí už chybí jen rodina

Úžasný Dingo vyhlíží svou novou rodinu

Árnyho uvázali u brány útulku. Najde ještě pohodový domov?

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...