Hledá se spřízněná duše pro úžasného Bakouška

Publikováno: 22.7.2019
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Archiv Dočasky De De z.s.

"Rád bych vám pověděl, jak moc toužím najít spřízněnou duši, jak moc bych rád měl svůj vlastní pelíšek a hodnou paničku, která by mě vzala domů. Vím, že nás starších voříšků jsou tisíce a tisíce a všichni chcete štěňátka a roztomilé chlupaté kuličky do dlaně, jenže já jsem si nevybral zůstat v 10ti letech sám a opuštěný. Víte, vy lidi jste někdy divný. Pořídíte si nás a když vás nejvíc potřebujeme, necháte nás někde a ani se nezastydíte...

Jmenuji se Bak, ale teta mi říká Bakoušek, přijel jsem z útulku a jsem originální ušatý malý kluk. Bude mi kolem 10 ti let a vůbec nepatřím do starého železa. Energie i chuti mám jak zamlada a vůbec, jsem moc hodný i aktivní menší voříšek, co by rád ještě domů, najdete mě tady, že jo ? váš Bak "

Bak k nám přijel z útulku, kde naštěstí nebyl dlouho, ale určitě musel bydlet někde s lidmi doma, protože je to moc hodný a poslušný pejsek, zvyklý na doma. Je to menší chlapeček, váží 12 kilo a miluje přítomnost páníčků, doma je vzorný a nic neničí. Je čistotný, rád leží na gauči a nechá se drbat, je mazlivý, vděčný za každé pohlazení a pozornost. Krásně chodí na vodítku, má rád procházky, šmejdění po zahrádce, poslechne i navolno na přivolání.

S pejsky v dočasce nemá žádný problém, může být i jako kamarád k dalším pejskům, bude mít rád společnost. Bakoušek je přátelské stvoření, klidný a milý pejsek, ideálně bude dělat společnost staršímu člověku, se kterým bude věrně lenošit doma, stejně jako uvítá zahrádku a procházky, kde ho všechno zajímá. Hledáme pro něj laskavou milující rodinku, majitele vlídné, pohodové, k malým divokým dětem se nehodí.

Video o Bakouškovi - TV Barrandov: 

Bak je odčervený, čipovaný, kastrovaný s ošetřeným zubním kamenem a očkovaný. Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Čáslav. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705. Návštěva možná po dohodě s Martou v dočasce.

Bak má svou kartu i zde na PesWebu

Kam dál: 

Týraný Rex čeká na svůj nový začátek

Katty, dokonalá psí společnice, na kterou už nikdo neměl čas

Bob čeká na svého Anděla

Věř v něco, co je nemožné...

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...