Katty, dokonalá psí společnice, na kterou už nikdo neměl čas

Publikováno: 26.6.2019
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Helena Volencová

"Nějak už na mě nebyl čas a vůbec se to celý nějak zamotalo, zkrátka musela jsem jinam a ted mi teta hledá nový domov. Jsem Katrin, Kettynka a je mi 8 let. Jsem labradorská voříšková krasavice, středně velká, malinko při těle, ale s největším srdcem a úžasnou povahou. Moc ráda se mazlím, jsem poslušná a bezproblémová holka, prostě ideální pejsek pro hodné a milující páníčky, na která toužebně čekám. Moc ráda bych našla lidičky, mladší či starší, na procházky, dovádění na zahrádce s ostatními pejsky, nebo lenošení u televize, drbali by mě za uchem a já bych jim hřála záda, vaše Katty"

Katty je 8 letá kříženka labradora o váze 27 kg. Byla zvyklá bydlet v bytě se svými majiteli, ti ji ale po 7 letech odvezli k nám z důvodu stěhování a ztráty bydlení. Katty je úžasná povahou i chováním, je to nenáročná a nekonfliktní fenka, ke všem přátelská a milá. Doma je čistotná a poslušná, venku může chodit i na volno, vodítko zvládá pěkně. V dočasce je s ostatním pejsky, se kterými vychází skvěle a s nikým nemá problém, snese i kočičky, je vhodná do přátelské smečky.

Miluje své páníčky svou čistou duší i celým srdcem, hodně tíhne k člověku, je velice oddaná a vděčná za každou pozornost a pohlazení. Je to veselá a hodná holčička, která bude dělat jen radost a rozdávat lásku svým páníčkům. Nepohrdne psím kamarádem, ale především miluje své lidi, je vhodná do domku se zahrádkou, doma nic neničí, s pejsky zůstává doma v pohodě. Hledáme laskavé a hodné lidi pro pohodovou psí dušičku, Katty je úžasná psí dáma milující, hravá, pohodová, nepatří do starého železa, miluje balonky, hračky a dovádění na zahrádce.

Katty je odčervená, čipovaná, kastrovaná s normálními krevními testy, vakcinovaná. Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Čáslav. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705

Katty má svou kartu i zde na PesWebu

www.docaskydede.cz

Video s Katty zde:

Kam dál: 

Bob čeká na svého Anděla

Sbírka na Mikeše, kterého srazilo auto

Když jde o čas. Hledá se dobrá lidská duše pro Barona.

HUGO BOSS ♤ OCHRÁNCE RODINY ♤ RYTÍŘ V LESKLÉ ZBROJI 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...