Bob čeká na svého Anděla

Publikováno: 16.5.2019
Autor: Pes nejvěrnější přítel, z. s.
Foto: Archiv Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Bob je starší psí gentleman, kříženec kanárské dogy. Jeho majitel se jednoho dne rozhodl, že už ho Bob vlastně nebaví a odvezl Boba do útulku. Tam to nesl Bob velmi špatně, nejedl, nechtěl chodit ven, ztratil zájem o život. Naštěstí se podařilo Boba dostat pod spolek Pes nejvěrnější přítel, z.s. do péče skvělé dočaskové tety a Bobovi se vrátila chuť do života.

Bob je nesmírně hodný a vděčný pes, který miluje lidi. Kočičky a menší pejsky ale nemusí, takže ideální by pro něho bylo, aby byl v rodině jedináčkem. Miluje procházky a ještě více mazlení doma v teple. Nepřišel do péče spolku zrovna v nejlepším výživovém stavu, protože v útulku opravdu rezignoval i na jídlo, takže na jeho dokrmení se intenzivně pracuje a Bob to naštěstí přijímá přímo s nadšením :-)

Je to už opravdu starší pán, takže se u něho objevují i zdravotní problémy. Na obou očích má zbytky zraku, což ho ale nijak neomezuje /viz video/, protože se, jako každý špatně vidící nebo slepý pes, báječně orientuje podle ostatních smyslů. Je třeba u něho pravidelně kontrolovat srdíčko a má již i naprosto pochopitelné problémy s velkými klouby.

Bob by potřeboval žít se svými lidmi uvnitř v domě či bytě, venkovní kotec jeho stavu úplně nevyhovuje a proto se ve spolku Pes nejvěrnější přítel, z.s. rozhodli, že Bobovi najdou trvalou doživotní péči, tedy pro Boba nádherný domov v teple, kde si bude naplno užívat lásku a péči svého člověka nebo rodiny, ale veškeré náklady, které s ním budou spojené, bude hradit spolek.

Najde tedy nádherný Bob na stará kolena svého Anděla, který dokáže dát spoustu lásky i starému pejskovi? Domu půjde očkovaný a čipovaný. Kastrovaný není a v jeho věku a při jeho zdravotním stavu kastraci veterinář již ani nedoporučuje.

Bob má svou kartu i zde na PesWebu

Nachází se ve Frenštátu pod Radhoštěm. Kontakt: Romana Rybiarová, 773 073 309.

Pes nejvěrnější přítel, z. s.
www.pesnejvernejsipritel.cz
www.facebook.com/pnp2015

Kam dál: 

Když jde o čas. Hledá se dobrá lidská duše pro Barona.

HUGO BOSS ♤ OCHRÁNCE RODINY ♤ RYTÍŘ V LESKLÉ ZBROJI 

Sagar už si dávno nepamatuje, co znamená Domov. Dlouhých šest let života tráví za zdmi útulku.

Brix čeká na svou báječnou rodinu

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...