Brix čeká na svou báječnou rodinu

Publikováno: 8.2.2019
Autor: Dočasky De De z.s.
Foto: Nikola Štrosová

Když jsem byl maličké roztomilé žíhané štěňátko, rozplývali se nade mnou všichni človíčkové. Tenkrát se na mě stála fronta, no a teď mi nejsou ani 3 roky a marně hledám ty pravé lidi jen pro mě. Víte, my hafani nemůžeme za to, že jsme se narodili a bez vás, lidí, nemůžeme být šťastní a ani milovaní. Někdy se nám něco nepovede a jindy jsme šikulky, někdy zazlobíme a jindy jsme zas jak andílci. Takový jsem i já, ale moje srdce je obrovské a cesta do něj stále otevřená, třeba právě pro vás.

Jsem větší překrásný kříženec, žíhaný model se spoustou energie a nadšením pro každou akci. Rád běhám, lítám, blázním, ale nejradši jsem pořád s vámi. Jsem kámoš a věrný přítel svého pána, kterého již dlouho vyhlížím. Teta říká, že na každého z nás někde ten pravý človíček čeká, tak jestli ho znáte, vyřiďte mu, ať pro mě už brzy přijde.

Váš Brix

Brix je 2 letý kříženec bulla a možná boxera nebo něčeho podobného, žíhaného. Jako štěně byl odebrán bezdomovcům a teď po dvou letech hledá znovu svou rodinu, tentokrát už nastálo a jen tu nejlepší.

Brix má přátelskou a citlivou povahu, k lidem je to úžasný parťák, milující bytost, která potřebuje svého člověka, nebo pány, pro které by dýchal. Je to velice aktivní a temperamentní pes, ovládá základní poslušnost a povely a je vhodné s ním i nadále pracovat. Má v sobě spoustu energie a je to ideální adept na sporty a pro akční sportovně založené majitele. (např. bikejoring, dogtreking popripade i bull sporty) Potřebuje zaměstnat tělo i hlavu, je šikovný, učenlivý, nadšený, se spoustou elánu a chutí pracovat. Odpočívá pouze v přítomnosti pána, dokáže s ním lenošit na gauči, ale také potřebuje utahat a vyběhat.

Ke psům je spíš submisivní, lehá si před nimi, s některými dokáže blbnout jako rozdováděné štěně, některé ale neakceptuje a nevyjde s nimi. Byl by vhodný jako jedináček, na ostatní může žárlit. K dětem spíše odrostlým, vetším, malé by mohl díky své energii i velikosti porazit.

Brix je milující pes, věrný svému majiteli a své rodině. Hledáme pro něj aktivního páníčka, se zkušeností s výcvikem většího pejska, který mu dá lásku a hodně pozornosti a bude mít čas a chuť se mu věnovat. Je vhodný do domu se zahradou, ideálně, kde nebude často sám, s výhodou budou třeba i návštěvy cvičáku, socializace s ostatními, ale hlavně pohyb a společné chvíle s majiteli, kteří ho nezklamou.

Brix je odčervený, kompletně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný. Netrpí alergií, má citlivější zažívání, ale žádnou dietu nepotřebuje. Do adopce půjde ke vhodným majitelům, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s., Praha. Návštěva možná po dohodě s Lucií Němečkovou na tel : 773 522 906. Pište informace o vás na mail: dipu@seznam.cz, nebo 602 259 705

Brix má svou kartu i zde na PesWebu

www.docaskydede.webnode.cz

Video Brixe ZDE

Kam dál: 

Aukce Nadačního fondu Psí Naděje

V rámci projektu „Máme rádi zvířata“ navštívili veterinární inspektoři přes 300 mateřských školek

Ať je v útulku útulno

Když láska dělá zázraky aneb jak Igor ke svému štěstí přišel

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...