Ať je v útulku útulno

Publikováno: 12.12.2018
Autor: Běhejme a pomáhejme útulkům, z.s.
Foto: Archiv Běhejme a pomáhejme útulkům, z.s.

Vánoce jsou časem lásky, tolerance a rodiny. Jenže ne všichni mají to štěstí trávit svátky v teple domova. Po celém Česku jsou stovky opuštěných pejsků, kteří čekají na lidské pohlazení. Chcete udělat před Vánocemi dobrý skutek? Máte rádi zvířata? Chcete darovat dárek, který pomůže?

Podpořte s naším spolkem Běhejme a pomáhejme útulkům a Slevomat zvířata, která neměla štěstí na páníčky a klidný domov. Stačí zakoupit voucher v hodnotě 100 nebo 500 Kč. Celý výtěžek půjde na neziskové útulky, pro které je období zimy kritické. I zvířátko totiž může být nechtěným dárkem, a tak mají útulky po Vánocích často „narváno“.

Běhejme a pomáhejme útulkům pořádá již 5 let charitativní akce, jejichž výtěžek putuje na pomoc zvířatům v útulcích po celé České republice.

Podpory se už dočkaly např. útulky Voříškov, Naděje pro čtyři packy, For Dogs, Tlapky na cestě, Dočasky.cz, Dejte nám šanci, Útulek Tibet, Útulek u Šmudliny, Pro psí voči, Projekt Hope Praha, Útulek Libeň, Zvíře v tísni, Útulek Ciboušov, Šance zvířatům, Útulek Dášenka, Útulek Borovno a jiné – pro celkem 24 útulků se podařilo vybrat částku 1,2 milionu korun.

Hlavní dík však patří vám: těm, kdo na opuštěná zvířátka přispíváte. Potěšíte nejen zvířecí duši, ale i provozovatele a pracovníky útulků – také oni ocení, že ne všichni lidé jsou zlí. Náhradní domov, péče, léčba… To vše něco stojí. A bez vaší pomoci by se tato zařízení zkrátka neobešla.

Více o projektu zde.
www.behproutulky.cz

Kam dál: 

Když láska dělá zázraky aneb jak Igor ke svému štěstí přišel

Sbírka pro psí seniory - vyhodnocení a další adopční výzva

Nadační fond podporuje adopci psích seniorů. Kvůli náročnější péči často dožívají v útulcích

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...