GEORGINA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Moji budoucí páníčci, ráda bych se vám představila i já, Georgina. Jsem překrásná, belgická holka, drobnější a menší, budou mi 4 roky a vážím ted 20 kilo.
Svůj domov jsem navždy ztratila, ocitla jsem se krátce v útulku, ale teď si zase užívám všechny psí radosti u tety v dočasce. Miluju svoje lidi a nevadí mi ani nikdo cizí, jsem takovej kašpárek na pérkách a neustále bych vás vítala a dožadovala se mazlení a pozornosti. Moje srdce je obrovské a i když bylo zklamané ztrátou domova, velmi hezky a rychle si zvyknu u vás a domeček, kde budu bydlet, budu jen velmi nerada nechávat z dohledu. Ráda se držím poblíž svého bezpečného místa, proběhnu se po zahrádce a pak zase šup domů, aby mi domeček někdo neukrad.
Jsem holka aktivní, veselá a mazlivá, užívám si drbání a pohlazení ocením vděčným a věčně rozesmátým pohledem.
Ráda bych našla milé a hodné majitele, kteří mě budou mít rádi a bude si mě hýčkat doma, kam patřím, vaše Georgina."

Georgina je 4 letá kříženka Belgického ovčáka, dříve měla domov, ale jako spousta pejsků, i ona skončila krátce v útulku, ale do dočasky přijela s naší tetě, hledat štěstí.
je to moc hodná a milá holka, veselá, radostná a nadšená ze svých lidiček, které může obskakovat a vítat. je zatím hubená, ale pracujeme na tom, aby se zakulatila, je neustále v pohybu a natěšená na své lidi, které si věrně a oddaně hlídá v dosahu. Miluje lebedění doma, kde ocení svůj pelíšek, na ven tahle holka rozhodně nepatří. Doma je ráda a skoro s jistotou můžeme říct, že se jen nerada nadlouho vzdaluje, jako by se bála, jestli se bude mít, kam vrátit.
Je šikovná, učenlivá, trochu plašánek, ale rozhodně tahle krasavice uvítá zodpovědné a hodné lidi, kteří s ní budou aktivně žít, tak i lenošit doma.
Je to velký mazel a vítač, malé děti by mohla porazit, či nerada shodit, takže k nim Georginu nedoporučujeme.
O ostatní pejska zájem nemá, je to spíš solistka a veškerou lásku svého člověka bude mít ráda pro sebe.
Mohla by eventuálně k vyrovnanému, hodného psímu kamarádovi, který ji nebude obtěžovat a dotírat na ni, ale ideálně bude jako jedináček.
Hledá bydlení v domečku se zahradou, město a rušná místa ideální nejsou.
je to moc milá holka, kterou si hned zamilujete a rozhodně vás svým úsměvem zcela odzbrojí.
Georgina Je zdravá odčervená, kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Radkou, na tel : 777 310 185. Nachází se poblíž Jesenice u Prahy. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 za fotečky dekujeme
https://www.facebook.com/svatia.foto