OZZY

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Ozzy a nedávno jsem se podruhé narodil. Poprvé jsem přišel na svět asi před 9 měsíci, jsem ještě psí mládě, krásný kříženec jezevčíka a velký sympaťák.
Ten den, kdy se mi život obrátil vzůru nohama, jsem nešťastně vběhl do silnice, slyšel jsem brzdy auta a pak už jsem ucítil jen velkou ránu a bolest.
Moje noha byla několikrát zlomená, byl jsem bolavý, potlučený a točil se se mnou celý svět. Potřeboval jsem ortopeda a přesun do větší psí nemocnice, velkou podporu a péči, ale moji páníčci mi nic z toho nebyli schopní poskytnout.
Paní doktorka vše vzala do svých rukou, spojila se s tetou v Dočaskách a do večera jsem už ležel na infuzích v Praze.

Od první chvíle jsem veškeré útrapy zvládal naprosto výborně, byl jsem vzorný pacient, po pár dnech stabilizace mě pan doktor operoval a i když to vůbec nebylo jednoduché, nohu mi opravil a já mám zase šanci žít život spokojeného štěněte.

Jsem milující kluk, co zbožňuje své páníčky, jsem moc hodný, chytrý, zvědavý, mám úžasnou povahou veselého zdravě sebevědomého pejska, který má celý život před sebou.
Svoje páníčky věrně a oddaně doprovázím na každém kroku, jsem hravý, veselý a učenlivý pes. Ještě sice setrvávám v klidovějším režimu po náročné operaci, ale už teď bych se rád porozhlédl po milující rodině.
Chybí - li vám doma úžasná psí duše, pak se na mě přijeďte brzy podívat, Váš Ozzy."

Ozzy je odrostlé štěně jezevčíka, teprve 8 - 9 měsíční kluk, který bohužel díky neopatrnosti majitelů skončil pod autem. Při nárazu utrpěl komplikovanou zlomeninu stehenní kosti zadní nohy, kterou bylo nutné řešit na ortopedii v Praze. Majitele se Ozzyho smluvně vzdali a od úrazu je v naší dočasné péči.

Ozzy pobyl na klinice skoro dva týdny, nyní je již několik dalších tádnu v klidovějším režimu a vše zvládá dokonale.
Je to skvělý pes, s úžasnou, přátelskou a milující povahou, je moc hodný, miluje své lidi a je to prima parťák, se kterým se rozhodně nebudete nudit. Je velmi šikovný, učenlivý, zdravě sebevědomý, naštestí úraz, dlouhodobá péče, ani omezení aktivit, ho nijak psychicky nepoznamenaly. Je to hravé mládě, milující zábavu, rychle se učí nových dovednostem a roste z něj pohodový, úžasný parťák. Se psy je nekonflitkní, doma by určitě nepohrdl psí kámoškou, i když na ty správné štěněcí hrátky a dovádění, si ještě chvilku bude muset počkat. Ozzy je velikosti o něco málo většího jezevčíka, váží 10 kilo, je to dokonalý úžasňák, obrovský mazel a šikula.

Hledáme pro něj novou, zodpovědnou rodinu, milující majitele, stabilní a laskavý domov, kde ho čeká spoustu lásky a zábavy. Pochopitelně bude potřebovat pokračovat ve správné výchově, ale Vzhledem k tomu, že se s ním moc pěkně pracuje, bude dělat majitelům samou radost.

Ozzyho ještě čeká menší zákrok, kdy se mu odstraní část ortopedického materiálu ze stehenní kosti, zároveň bude kastrován.
Ozzy je v péči veterinární kliniky Ivet, kde je nutné dokončit léčbu, včetně zákroku, veškerou péči na veterině Ozzymu hradíme. Hledáme majitele, kteří budou flexibilní v součinnosti s péčí na klinice Ivet v Praze.

Ozzy je odčerven, odblešen, čipován, kompletně vakcinován. Na stehně má jizvu, s chůzí ani pohybem nemá žádný problém. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy, úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v Hradištku, Praha západ, kde se nachází a předadopční kontrola v novém domově. Info o vás a podmínkách pro Ozzyho pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705. Za fotky dekujeme moc

https://www.facebook.com/svatia.foto