MARINKA

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Marinka a nedávno jsem přijela do Dočasek k tetě, se svou příbuznou fenkou Kirou. Zpočátku jsem potřebovala její oporu, ale po pár dnech jsem se už začala kamarádit i s ostatními pejsky a i když jsem bázlivější holčička, svého člověka si zamiluji, věrně a oddaně ho všude následuji.
Jsem 3 letá kříženka jezevčíka, po zabydlení temperamentní, malá, asi 10 kilová fenečka, s dojemným pohledem a milou, přátelskou povahou.
V mladších pejsích jsem našla zalíbení, moc ráda si s nimi hraju a dovádím, takže hravý, veselý, menší kámoš, pro mě doma bude s výhodou a také v něm budu mít oporu a jistotu. Zpočátku jsem plašší holka, ale na své lidi si zvyknu rychle, ráda se mazlím, tulím se ke svému člověku, ovšem hrátky s ostatními pejsky, jsou pro mě největší zábavou.

Ráda bych našla milující rodinku, která mě zahrne láskou a péčí, ideálně v domku se zahradou, kde budu spokojená, Vaše Marinka."

Marinka je temperamentní 3 letá "jezevčice" s delší srstí, které zemřeli majitelé. Její "babička" Kira, se kterou Márinka přijela již našla domov a nyní hledáme prima rodinku i pro Marinku. Poslední necelý rok žily obě fenky víceméně opuštěné u domu se zahradou, takže Marinka za svůj mladý život neměla možnost poznat správný psí svět. Je to bázlivá holčička, která byla nejdříve se všeho nového, i z nových lidí, ve stresu, ale velmi rychle pochopila, že ostatní pejsci jsou úžasní kámoši na dovádění a tety zase na drbání a mazlení. Postupně se z ní stala milá, mazlivá fenečka, která potřebuje laskavý a vlídný přístup a citlivé, empatické majitele, kteří jí budou věnovat hodně pozornosti a lásky. Je určitě vhodná k dalšímu psíkovi, se kterým si bude moci hrát, ráda pejsky vyzývá ke hrám, cítí se s nimi jistější.

Marinka je miláček, citlivá čistá dušička, kterou si okamžitě zamilujete, hledáme pro ni milující páníčky, ideálně mladšího až středního věku, z domku se zahradou v klidnějším prostředí, rušné město by pro ni bylo příliš stresující.
Marinka je odblešená, odčervená, čipovaná a kastrovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě s její dočasnou tetou Ivanou, tel : 702 953 956, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy a po úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Býkovicích u Brna. Informace o vás a vašich podmínkách, které byste Marince rádi nabídli, pište prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705