ADÉLKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jmenuji se Adélka, jak vidíte, jsem kouzelná jezevčí psí holka. Je mi 7 let a jsem něžný bojínek, co potřebuje ochraňovat přes velkým světem. Vážím 4 kila, jsem křehká tělem i duší a proto potřebuji velmi citlivé a zodpovědné páníčky. Život jsem prožila v množírně a díky svému nestandartnímu vzhledu jsem rodila žádaná štěňátka. Zasloužím si klid, velkou lásku, pečující náruč a harmonické prostředí. Jsem moc hodná holčička, klidná, plachá a se svým člověkem si budu budovat důvěru. Jakmile jí ale získám, tak ze mě bude nejmilejší a nejvěrnější mazlíček pod sluncem.
Vaše Adélka."

Adélka je 7 letá jezevčice, rádo by Blue merle zbarvení. Je zdravá, maličká, 4 kila, velmi jemná a něžná duše s bázlivou povahou. Její dušička je křehká, postupně se seznamuje s velkým světem, který neznala a jakmile si získá důvěru v nové lidi, je to oddaný parťák, který vás všude následuje. Zpočátku je nutné dát ji čas, seznámit se, trpělivější přístup a velká míra empatie. S pejsky je zcela nekonfliktní, snese i kočičky, avšak psí kamarádi musí být hodní a jemní, aby se cítila dobře. Když si zvykne na svého člověka, je pro ni středobod světa a nejradši je s ním.
Adélka se hodí do domečku se zahrádkou, v klidném prostředí, nikoliv do bytu do velkomesta, kde ji bude všechno lekat. Stejně tak se nehodí ani k malým divokým dětem. Venku je nutné ji bezpečně zajistit obojkem i kšíry a trenovat venčení v novém prostředí.
Je to učiněný Andílek, kterého si každý zamiluje, avšak hledáme pouze velmi zodpovědné páníčky, s citlivým přístupem, stabilní klidné zázemí a především hodně lásky.
Adélka je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a očkovaná, s ošetřenými zoubky. Do adopce půjde po předchozí návštěvě v dočasné péči, ideálně více návštěv. Býkovice u Brna, po dohodě s Ivanou, tel : 702 953 956 Podmínkou adopce je podpis adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705