MÁŠA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Mé jméno je Máša a jsem odrostlé psí mládě, co nemělo hezký start do života. Je mi asi 10 měsíců a štěněcí období jsem bohužel musela trávit v nesprávné rodině a tak si ted zvykám na všechno nové a hledám svou novou milující rodinku.
Jsem kříženka jorkšíra a teriera, na delších nožkách, vážím 7 kilo a konečně jsem dostala svou druhou šanci.
Nic mě doma neučili a přijela jsem ze všeho dost vyplašená, potřebovala jsem kadeřníka, byla jsem uzlíček dredů a vyděšenýma očima a u tety se ze mě stává hodná, mazlivá holčička, která miluje své lidi.
Zpočátku jsem trochu nedůvěřivá k cizím lidem, ale koupíte si mě hned za vlídné slovo nebo pamlsek a jakmile zjistím, že mi nic nehrozí, jsem neuvěřitelná mazlivka a neustále usiluji o vaši pozornost a lásku. Jsem aktivní holčička, zvědavá, hravá a veselá, ráda chodím na procházky a dovádím s pejskama.
Musím se ještě hodně učit, ale jedno vím jistě, že svojí paničku nedevše miluji a nikdy ji nechci ztratit z očí, vaše Máša."

Máša je 10 měsíční kříženka teriera, váží 7 kilo a přijela jako nesocializovaný, bázlivý pejsek, který neměl v bývalé rodině možnost naučit se nové věci a poznávat nové lidi i prostředí. Velmi rychle si zvykla, získala důvěru, je to odrostlé štěně, co má rádo hry, zábavu a procházky. ze všeho nejvíc ale miluje svou paničku a je na ní velmi fixovaná. S pejsky po seznámení vychází skvěle, stejně jako o hodnými rozumnými dětmi.
Naučila se chodit na vodítku, ještě ji stále občas vyleká hlasitý, nebo neznámý zvuk, rychlé pohyby, nebo věci a situace, které neznala. Musí se v tomto ohledu správně socializovat, aby z ní byl bezproblémový pejsek.
Doma je Mášenka největší mazel, neustále vyhledává kontakt se svým člověkem, tulí se k němu a dožaduje se mazlení a pozornosti. Sama bohužel zatím doma zůstat nedokáže, štěká a vyvede vždy nějakou nehodu.
Hygienu se naučila, ale když jí necháte samotnou, obykle vás doma uvítá loužička nebo bobek, samota ji stresuje.
Mášenka potřebuje zodpovědné, laskavé lidi, rodinu, kde nebude zůstávat sama, ideálně klidnější prostředí, nežli rušné velkoměsto. Bude jí vyhovovat spíše domek se zahrádkou, bude potřebovat hodně vyžití venku, využít svou energii, po boku psího kamaráda.
Je to úžasná holčička, kterou si hned každý zamiluje, bude z ní veselá akční fenka a věrná oddaná kámoška.
Mášenka je odčervená, odblešená, čipovaná, kastrovaná, očkovaná, Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po dohodě s Terezkou, nachází se v Praze.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz. nebo tel: 602 259 705. Za fotky a dočasnou péči dekujeme
https://www.facebook.com/tess.gingiberi