TOBBY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jsem Tobby a majitelé mě poslali k tetě, aby mi našla nové bydlení. No řeknu vám, byl jsem dost vykulenej, ale přišlo mimčo a já prej dělal naschvály a byl nějak navíc. Jsem 5 ti letej kluk, kříženec Číňánka - labutenky, doma jsem bydlel s psím bráchou naháčem, ale jinak další pejsky vůbec nemám rád.
Ovšem k vám, lidem, dětem, komukoli, jsem nejúžasnější psí bytost pod sluncem a miluju opravdu všechny bez rozdílu. Nejradši jsem na vašem klíně, provozuju nonstop mazlení a rozdávám pusinky. Mám rád procházky, nepohrdnu zahrádkou, ale hlavně potřebuju lidské duše a jejich lásku, kterou jim stokrát oplatím. Vás Tobby,"

Tobby je 5ti letý a 5 kilový kříženec Čínského chocholatého psa, labutěnky.
Je to obrovský mazel se všemi lidmi. Miluje staré, mladé, děti, všechny bez rozdílu. Rád se válí schovaný v polštářích a u toho si nechává drbat bříško.
Krásně chodí na vodítku a miluje procházky, jen nerad potkává jiné psy, na které ihned vyjíždí. V dočasce se sice začlenil do psí smečky a už si i občas chodí hrát s ostatními, ovšem bylo to s ním složitější a na delší dobu. Vzhledem k jeho začátkům u nás a reakcím na jakékoliv nově příchozí psy, bychom ho raději viděli pouze jako jedináčka, nemá rád ani kočky.
Autem jezdí rád a klidně dlouhé trasy, mhd není problém, je čistotný. Je to skromný pejsek, krom lásky a drbání páníčků, víc nepotřebuje, bude velmi vděčný za vaší společnost a rád bude všude s vámi, doma sám je nerad.
Vzhledem k tomu, že Tobby opravdu nerad potkává a seznamuje se s pejsky, nehodí se bydlení v místech, kde je větší frekvence pejskařů. Ideální pro něj bude domeček se zahrádkou, kde bude psí král.
Tobby je odblešený, odčervený, čipovaný, bude vakcinovaný, kastrovaný. má velmi slabý srdeční šelest, který nevyžaduje žádnou medikaci, jen pravidelné půlroční kontroly. (které mu zajistíme, Praha, veterinární klinika Ivet)
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku Návštěva možná po dohodě s Janou v dočasné péči u Prahy,
na tel : 774 860 467
info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705. za fotky moc dekujeme
https://www.facebook.com/BUMIfoto