AGÁTA & CHRISTIE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Narodily jsme se, protože zase někdo nebyl zodpovědný. Zůstaly jsme dvě z celého vrhu poslední a odjely do dočasné péče.
Říkají nám Agáta a Christie a jsou nám 4 měsíce. Zdědily jsme krásu ovčáků a obě dvě budeme velkého vzrůstu, protože už teď máme 20 a 16 kilo.
Hledáme domov, kde poznáme psí ráj a najdeme lásku těch nejlepších páníčků na celý náš život."

Agáta, menší z fenek, je mazlivá veselá holka, tíhne hodně k lidem a miluje jejich pozornost a mazlení. Je to hravá a úžasná holčička, ostatní pejsci ji nevadí.
Christie, větší z fenek je hodná hravá holka, tíhne hodně k ostatním pejskům a smečka se jí libí. Zatím jsou na sebe hodně fixované, takže by bylo fajn, kdyby i v novém domově měly psího kamaráda.

Naučily se "sedni" , učí se hygieně i další poslušnosti, spolu chodí pěkně i na vodítku. Zpočátku byly plaché, bojácné, potřebují čas, zvyknout si v novém prostředí.
Pro naše slečny hledáme velmi zodpovědné, stabilní rodiny, zkušené s výchovou štěněte velkého plemene. Jsou to holčičky, která musíte vše trpělivě naučit, pomoci jim vše chápat a zvládnout výchovu i poslušnost. Nemáte - li trpělivost a rozhází - li vás rozkousané boty či nabíječky, loužičky, bobky nebo nemáte dost času a chuti s nimi pracovat, nevolejte. Vyrostou z nich pravděpodobně pejsci velkého vzrůstu, asi kolem 30 - 35 kg. Preferujeme bydlení v domě se zahradou, kde budou mít možnost využít svou aktivitu, psího kamaráda uvítají určitš. K dětem pouze rozumným a hodným, jen odrostlejším. K majitelům, kteří je zahrnou láskou a pozorností, ale zároveň nepodcení důslednou výchovu a výcvik, ideálně i cvičák, nejsou vhodná na celoroční venkovní umístění k boudě nebo trvale do kotce ani k adopci k pokročilým seniorům, či jako dárky dětem, babičkám a dědečkům.

Holky jsou 3x odčervené, čipované, kompletně očkované. Podmínkou adopce je bezvýhradná kastrace do 1 roku věku, při které se zároveň odstraní pupeční kýla, kterou obě mají. Adopce možná po předchozí návštěvě, podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Dočasky De De z.s. Knovíz u Slaného. Návštěva možná po dohodě s Kateřina Stejskalová na tel 731 475 475
Vážní zájemci pište info o sobě na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705