NEROUŠEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"S velkým otevřeným srdcem a čistou nezkaženou duší milujícího přítele se jdu právě ucházet a vaši přízeň a lásku. Jmenuji se Nero a jsem krásný, větší kluk, sotva 2 letý, nicméně nikomu nepatřím. Víte, lidé se ke mně nechovali vždy hezky, ale já přesto lidi miluju a věrně a spokojeně s nimi sdílím každý další krásný den. Když jsem přijel, bál jsem se i svého stínu, ovšem nikdy jsem na nikoho nebyl zlý. Naopak, lásku a důvěru svých páníčků si užívám každým douškem, jen jsem musel nejprve poznat, že odteď ke mně budou všichni už jen hodní a laskaví. Hodně mi pomohla domácí psí smečka, se kterou šlo všechno líp. Teď je ze mně úžasný kamarád, velmi hodný, mazlivý a něžný. Jsem pokorná a čistá duše, potřebuji klidné a milující hodné majitele, hodně lásky a rád bych i psí kamarády. Jste - li ti praví, které jsem stále nenašel, věřím, že se brzy potkáme, váš Nero"

Nero je asi 2 letý kříženec ovčáka, s váhou 28 kg. Přijel k nám jako plachý, bojácný kluk, ale strašně moc hodný a vděčný. Postupně zapomněl na všechno zlé a rozdává kolem sebe jen a jen lásku, krásně chodí na vodítku a je dobře ovladatelný. Doma je čistotný a poslušný, jakmile si získá vaši důvěru, je z něj mazel a miláček. Neroušek je citlivá úžasná dušička, jeho srdce si získáte postupně, ale stal se z něj opravdu skvělý vděčný pes.
K cizím je vždy hodný, ale zprvu bázlivější, ocení psí společnost, která mu pomáhá lépe si zvyknout, takže je vhodný určitě k dalšímu pohodovému pejskovi či fence, ke všem je naprosto nekonfliktní a submisivní.
Pro Nera hledáme láskyplné harmonické prostředí, ideálně bez divokých malých dětí, kterých by se bál, větší starší hodné nevadí, neublíží ani mouše, je to opravdu velice oddaný a přátelský pejsek. Nero potřebuje hodně lásky, důvěry a vlídné zacházení, je vhodný do domu se zahradou, ale nikoli na ven do kotce či boudy. Je odčervený, vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy s úhradou adopčního poplatku. Dočasky De De z.s., Návštěva možná po dohodě s Petrou Novákovou na tel : 607 950 978 u Varnsdorfu nebo po dohodě trasa Varnsdofr - Praha. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo 602 259 705