APP - APPÍK s PP - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jako malé štěně si mě hrdě nesli domů, v rukou svírali můj rodokmen. Ovšem jak jsem rostl a začal se projevovat, k práci a treninku již nebyla vůle a čas a já jsem skončil v půlroce sám v kotci a čekal, jestli odněkud nepřijde zázrak. Je mi 1 rok a kousek, vážím 23 kilo, ale byl jsem podvyživený, takže ještě nějaké kilíčko musím přidat. Hledám aktivní a milující domov, ideálně páníčky, znalé mou rasu. Vydržím doma sám, jsem čistotný, učím se veškeré socializaci a poslušnosti a jsem moc šikovný kluk a taky se moc těším domů, váš App."

Appolo - Appik, App...Holandský ovčák s PP, mladý pejsek (nar. 8. 7. 2017 - tedy cca rok a půl)
App je mladý pes, zdravý a vzhledem ke svému věku nabitý energií, bude rád za jakoukoli práci ( není vhodný na obrany), baví ho jakákoli činnost - triky, poslušnost ( ostatní nevyzkoušeno - pachové práce apod.) V dočasce je momentálně v bytě, kde vydrží sám, zařadil se do psí smečky, kde finguje skvěle. Je to velmi hodný, věrný a oddaný pes, jen potřebuje pilovat správnou poslušnost, jako všichni psi.
Appola a jeho nového pána čeká ještě spousta práce, nicméně už teď toho dost umí a nezahálí ani v dočasné péči, stále se učí novým věcem, poslušnosti a výchově. Nový majitel musí počítat s tím, že je nutné pracovat na kontaktu s ostatními psy - tady je s Appíkem zatím maličko potíž, ale pracujeme i na tomto problému, k lidem je úžasný, neagresivní, děti nejsou problém - v dočasce je hned s několika, i malými. S člověkem spolupracuje ochotně a rád. App bude určitě vhodný do hodně akční rodiny nebo jako parťák k někomu, kdo mu dá jasné, srozumitelné a neměnné hranice, jistotu (zatím v některých situacích jistotu nemá, nezná je ) a jasná pravidla. Potom z něj bude fajn parťák k rodině i jednotlivci. Určitě by měl mít možnost pracovat ( krom obran asi v jekémkoli kynologickém sportu) a vybít svou energii, je nutné zaměstnat mu nejen tělo, ale také mysl. 
Případným zájemcům o Appola vřele doporučuji, aby si něco o tomto plemeni přečetl.

App je odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný, do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, úhradě adopčního poplatku, do zodpovědné, stabilní rodiny. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, tel 602 259 705. Návštěva možná po dohodě v Praze, DOčasky De De z.s.