APOLLO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Moje jméno je Apollo a jsem moudrý velký a věrný Belgičan. Přesto, že jsem žil léta v zapomnění opuštěného pozemku, nikdy jsem nepřestal ctít svého člověka a svou věrnou a milující ovčáckou povahu si nesu dál. Před nějakou dobou mě člověk málem poslal na smrt, ovšem jiní lidé se zas postarali o mou záchranu a věří, že moje šance na krásné chvíle doma, teprve přijdou. Snad na mě konečně čeká psí ráj, který jsem nikdy nepoznal. Já ještě nepatřím do říše vzpomínek na toho velkého psa, co bloumal za plotem ničeho. Já jsem srdcař a hodný medvěd Apollo a toužím poznat svoje milované pány, čekám na ně 8 let a chci se dočkat, že přijdou a vezmou mě domů. Chci někomu patřit a mít svoji rodinu, pány, co se budou dmout pýchou : "Tohle je náš Apollo! " Pokud jste to právě Vy, komu mohu ještě po Vašem boku věrně stát, stavte se za mnou, Váš Apollo"

Apollo hledá svůj první pravý a trvalý domov. Celý život trávil bez lásky a vlídného slova. Nakonec zůstat na obtíž a měl být uspán. Je to patrně kříženec Belgického ovčáka, je mu 8 let. Povahu má klidnou, je věrný a hodný. Má rád procházky, s přehledem zvládá lenošení na gauči doma v teple a svého pána bezmezně miluje. Je to skvělý pes, oddaný a milující. Doma se chová vzorně, je to mazel, co ocení klidné prostředí a pohodu.
Je vhodný pro laskavé lidi do domu se zahradou, ne na venkovní umístění k boudě. Je starší a jeho klouby potřebují teplo a pohodlí. Se psy vychází většinou dobře, s fenama bez problémů, ale bude vhodnější jako jedináček, protože na ostatní může žárlit. Kočky netoleruje.
Pro Apolla hledáme lidskou smečku, pohodových milujích lidí, ideálně bez malých zlobivých dětí, je vhodný pro starší či mladší pár nebo jednoho pána, se kterým zažije ještě spoustu společných a šťastných chvil. Bude úžasným parťákem člověku se stejně čistou duší a velkým srdcem, jako má on sám. Apollo je k zamilování a k adopci u nás, Dočasky De De z.s., Neratovice.
Je odčervený, očkovaný, čipovaný, kastrovaný. Dle nedávného vyšetření je zdravý, bere pouze kloubní výživu, neb má jako spousta jeho vrstevníků mírně horší zadní nohy, přesto ho to nijak zásadně neomezuje.

Apollo půjde do adopce po podpisu adopční smlouvy s úhradou adopčního poplatku, do prověřené rodiny, kde bude jejím členem, ne psem na hlídání.
Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo 602 259 705, návštěva možná po dohodě s Marta Hroníková na tel : 728 303 716

Video s Apollem zde : https://www.barrandov.tv/video/131624-barrandov-pomaha-apollo-11-7-2018

Děkujeme za fotky Tom Nikles a starostlivou péči Martě, Lenka Urbanova a Daniel Janoušek