Jsem slepý a hledám domov. Zn. Vidím srdcem

Publikováno: 11.1.2014
Autor: Michal Kindl
Foto: -

18.1.2014 Skvělá zpráva - Patron našel nový domov :-)

Útulek pro zvířata v nouzi Plzeň píše na svém FB:

Mnoho z Vás sledovalo osud labradora Patrona, o kterém Vás informoval Policejní deník a později i další media. Mnoho z Vás projevilo snahu Patronovi pomoci jak s oční operací, tak i s jeho umístěním. Děkujeme všem a máme skvělou zprávu! Patron má již novou rodinu a dle našich informací se má dobře.

Děkujeme všem za pomoc

Patron

Optimistický, usměvavý, krásný, úžasný, hravý, slepý, přátelský okamžitě ke všem lidem, které pozná, povahově naprosto vyjímečný a jedinečný pes, fantasticky adaptabilní. Chce svoji super nejúžasnější rodinu :)

Patron je okamžitě miláček všech, které potká. Nekonečně touží po Lásce, přátelství a zábavě. Už nikdy neuvidí, ale stejně jako kterýkoliv jiný slepý pes nebo kočka, i on brzy bude mít svůj super sonar, který mu pomůže se naprosto neomylně orientovat ve známém prostředí a je jen na nové rodině, jak moc ho dokáže Patron poté uplatnit i kdekoliv jinde. Může žít naprosto fantastický akční život, pokud mu to jeho nová rodina umožní, takový, že nikdo nepozná, že je slepý. Zavřete oči a zapomeňte na vše, co jste dosud slyšeli o slepotě.... Tohle je úplně jiný svět...

Patron byl odchycen městskou policií

Nehledáme pro něj rodinu, která v něm uvidí chudáka, neschopného vycházky mimo zahradu a dům. Hledáme rodinu, která dokonale ocení jeho jedinečnost a s naprostým nadšením jej bude každý den brát na pořádné procházky po loukách u lesa, bude mu házet míčky a cvičit třeba i za pomocí klikru. Hledáme rodinu, která má mysl otevřenou a ve chvíli, kdy převezme Patrona, už mu nikdy nedá pocítit, že je něco míň než zdravý pes, tak, jako to udělal jeho bývalý majitel, který ho kvůli slepotě odevzdal před Vánoci do útulku. Hledáme rodinu, která jej bude milovat, udělá pro něj první poslední a NIIKDY ho neopustí.

Patron podstoupil 9. ledna 2014 vyšetření u očního specialisty MVDr. Beránka. Diagnóza: PRA (progresivní retinální atrofie) v pokročilém stadiu a operační zákrok již nebyl doporučen, jeho slepota je tudíž nezvratná.

PS: Slepé zvíře není postižené zvíře, je to jiný druh zvířete. Mají svůj svět a pokud si zasloužíte jejich lásku, alespoň z tisíciny tak, jako jí už předem vrací oni Vám, ukážou Vám ho, se všemi krásami, které vidí jenom oni a o kterých nemáte ani ponětí, dokud takové zvíře nepotkáte.

Patronovo ochránce je Michal Kindl,, který o něm píše do policejního deníku, který mu zajistil nádherné fotky, specializované vyšetření, sbírku v jeho A.C.W. saloonu a díky jeho novoročnímu PF pro Patrona jsme se o něm dozvěděli i my.

Patronova slepota je nezvratná

V případě zájmu o adopci Patrona kontaktujte prosím:

Útulek pro zvířata v nouzi
Plzeň - Borská pole, Daimlerova 1219

Tel: 377 828 350, 724 317 314 (provozní vedoucí útulku)

Kam dál: 

Útulek Dětmarovice uvítá každého venčitele 

Zvíře z útulku

Psí domov Lukavice - domov nejen pro psy

PesWeb - projekt Nadačního fondu Psí Naděje

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...