Charitativní kalendáře na rok 2022

Publikováno: 12.11.2021
Autor: PesWeb/Nadační fond Psí Naděje
Zdroj: www.pesweb.cz
Foto: -

Jaký kalendář si příští rok pověsíte na zeď doma či v kanceláři? Přinášíme inspiraci - Charitativní kalendáře. Jejich koupí podpoříte pejsky a kočičky v útulcích.

Charitativní kalendář útulku Dogpoint – Cesta z lesa

Kalendáře jsou dvojí – nástěnné a stolní, v obou najdete odlišné fotky i provedení. V obou kalendářích jsou pouze psi (žádní lidé) a spousta vtipných hlášek. Nástěnný je navíc vtipně ilustrovaný.

Kalendáři ale Dogpoint nekončí, připraveny má i krásné týdenní diáře - kalendáře a diáře

Kalendáře a diáře, jak už je v útulku Dogpoint zvykem, posílají jako poděkování všem, kteří jim přispívají na chod útulku a pomáhají tak opuštěným psům se na tyto cesty z lesa do nového domova vydat. Chcete přispět a tím získat krásný dárek v podobě kalendáře nebo diáře?

Stačí kliknout přímo sem: Nová šance pro ještě více psů v nouzi | Darujme.cz

Diář od Leopardů v nouzi

Leopardi v nouzi vydávají krásné týdenní diáře, jeho koupí podpoříte louisianské leopardí psy v našich útulcích a dočasných péčí, které Leopardi v nouzi již mnoho let podporují.

Pokud máte zájem o tento diář, najdete ho zde: Leopard v nouzi (louisianský leopardí pes) - diáře

Nástěnný kalendář útulku v Klášterci nad Ohří

Útulek Klášterec nad Ohří vydává nástěnný kalendář plných svých současných a minulých psích svěřenců. Díky němu můžete pomoci těm, kteří v Klášterci zatím stále čekají na své nové rodiny.

Zakoupit tento krásný kalendář můžete buď v některém z prodejních míst nebo objednat na tel. 602952692, případně zprávou na facebookových stránkách útulku Klášterec nad Ohří.