Tipy na vánoční dárky aneb vánoce u pejskařů 2020

Publikováno: 27.11.2020
Autor: PesWeb
Zdroj: www.pesweb.cz
Foto: Archiv PesWeb

Blíží se Vánoce a my vám přinášíme tipy na vánoční dárky, kterými uděláte radost hned dvakrát. Jejich nákupem totiž podpoříte zvířata v útulcích. 

Téma letošních kalendářů útulku Dogpoint je “Na skok do útulku”. Útulkem a děním v něm vás provedou psí svěřenci. Veškeré dění i patřičně okomentují. A můžete si být jistí, že to nebudou žádné nudné popisy. Hlášky, které z útulkových psů někdy padají, stojí za to :-) 

Kalendáře najdete zde

Nejen hrnečky a ekologické nákupní tašky vyrobené z recyklované bavlny najdete v nadačním obchůdku Nadačního fondu Psí Naděje. Dárek za příspěvek pejskům a kočičkám bez domova udělá radost nejen vám ;)

Kompletní nabídku naleznete zde

Liga na ochranu zvířat ČR – místní organizace Olomouc vytvořila charitativní nástěnný kalendář na rok 2021 i jeho koupí podpoříte zvířata v nouzi.

Kalendář zakoupíte zde

Týdenní kalendář spolku Pes nejvěrnější přítel z.s. je plný fotografií pejsků, kterým pomohl k novému domovu. Najdete jej přímo zde

MysteryBox pro pejsky od Pes nejvěrnější přítel z.s. můžete objednávat pro své pejsky zdeObsah balení MysteryBoxů je samozřejmě tajný ;)
Ale věřte, že za to stojí :)

Chcete mít v roce 2021 každé pondělí dobrou náladu? To umí útulek Tábor zajistit!

Kupte si jejich kalendář plný dokonalých zvířat, koček a psů, které nafotil dvorní fotograf útulku Radek Havlíček. Jsou to zvířátka, která našla nové majitele, takže se můžete každé pondělí kouknout na krásnou fotografii a říct si: "Tak ty už máš svůj nový domov, mazlíčku." A to Vás zahřeje na srdci. 

Kalendář najdete zde

Kam dál: 

70 psů z množírny v královéhradeckém útulku čeká na verdikt veterinární správy

Dvakrát opuštěný Jerry vyhlíží svou novou rodinu

Levný francouzský buldoček je oxymóron, raději psa adoptujte, říká herečka Jana Stryková

Hledá se Bedřich... a nejen on..

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...