Petr už od štěněte čeká v útulku na svojí druhou šanci

Publikováno: 5.9.2017
Autor: AniDef – útulek Žim u Teplic
Foto: AniDef – útulek Žim u Teplic

Petrovi jako půlročnímu štěndu jsme poskytli azyl u nás v útulku a pevně jsme doufali, že si ho vyzvedne majitel a že se Petr pouze ztratil. Bohužel, se po něm ale nikdo nesháněl a nový páníček či panička jsou taktéž prozatím v nedohlednu.

Je to ohromná škoda, že se prozatím nenašel nikdo, kdo by Petrovi dal svoje srdce a je nám úzko, když vidíme, jak je v kotci nešťastný. Třeba se do Petra zamilujete právě Vy?

Petr má velmi bezprostřední povahu, je to neustále vysmáté psí stvoření, je přátelský, baví ho učit se novým povelům a trikům. Krásně umí sedni, rád smlsne za pochvalu piškot či jiný pamlsek a je neskonale vděčný za pohlazení a lidskou přízeň. Má ohromné srdce, které bohužel už skoro 3 roky nemá komu dát. Miluje procházky přírodou a společnice fenečka by mu nevadila a možná by ještě více rozzářila jeho psí úsměv. Uvítá aktivní rodinku či jednotlivce, kteří podnikají výlety a jsou schopni mu dlouhodobě poskytnout dostatek pohybu a laskavé srdce. Chce se stát právoplatným členem domácnosti, kde už ho budou milovat napořád.

Veškerou lásku a péči, kterou do něj vložíte se Vám mnohonásobně vrátí. Věříme, že Petr nezůstane v útulku už napořád a že to pravé psí štěstí ho teprve čeká. Do nového domova odejde kastrovaný, čipovaný, očkovaný a odčervený. Podmínkou adopce je uhrazení adopčního poplatku a podpis adopční smlouvy. Kontakt : AniDef – útulek Žim u Teplic (dříve Nadace Tlapka - útulek Žim) , tel.: 736769601.

Petr má svoji kartu na PesWebu

Kam dál: 

Sbírka na George s přetrženými vazy na zadních nohách

Buldočí gentleman Max nabízí své srdce

Psí optimista Scooby o životě v plenkách a hledání svého Doma

Hledám hvězdného superhrdinu! Značka: Spěchá!

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...