Vytápěná hala pro psy u Prahy

Publikováno: 7.9.2015
Autor: Tatiana Lisichkina a Petra Kuncová
Foto: Tatiana Lisichkina a Petra Kuncová

Milovníci psů, trenéři, lektoři, školitelé, pořadatelé výstav psů i koček, kteří hledáte prostory pro své akce, právě jste našli. 15 min od letiště Václava Havla je pro vás nově otevřena plně zrekonstruovaná a vytápěná hala s vlastním sociálním zařízením a prostorným parkovištěm.

Vytápěná hala pro psy blízko Ruzyně

Na více než 400 m2 naleznete dokonalé podmínky pro vaše akce. Prostory jsou vhodné pro všechny typy aktivit se psy. Můžete zde vést výcvik poslušnosti, obran, kurzy dogdancingu, triků se psy, příprav na výstavy, nebo pořádat školení, semináře či výstavy psů i koček.

Prostory u Ruzyně vhodné pro všechny druhy aktivit se psem

Hala je zateplená, laděná do příjemných barevných tónů, vybavená židlemi a několika stoly pro potřeby organizátorů akce. Podlaha je prozatím pokryta koberci, brzy koberce nahradí umělá tráva. Vytápění je řešeno moderním systémem sálavého topení, které nejen hřeje, ale je také prospěšné pro lidský organizmus, tudíž i pro pejsky. Vytápění i osvětlení haly je možné regulovat dle požadavků organizátora akce.

Zateplení haly pro psy ve Studěvevsi lze volit dle požadavků organizátora akce

Hala je propojena s 5* hotelem pro psy, který bude otevřen na podzim tohoto roku, kam vaše mazlíčky tímto také srdečně zveme. Vedle haly a hotelu se připravují členité výběhy a hřiště s bazénem pro psy. Po dohodě bude možné tyto prostory také využít na akce. Ceny za pronájem jsou velmi příznivé, přestože se hala nachází téměř na kraji Prahy. Samozřejmostí je pro nás spolehlivost a férové jednání. Při dlouhodobé spolupráci výhodné podmínky.

Hala v areálu Krkavčího mlýna je propojena s 5* hvězdičkovým hotelem pro psy a kočky.

Najdete nás na stránkách www.vip-pets.cz a také na facebooku pod názvem Dog Academy.

Vedle haly je od 1. července otevřen 5* hotel pro kočky www.vip-cats.cz, kde si již pobyt užívají spokojení kočičí klienti.

Na spolupráci se těší Tatiana Lisichkina a Petra Kuncová

Logo - Very important pets

Kam dál: 

Chladící sortiment HyperKewl

ORBEE-TUFF® míčky jsou se zárukou na rozkousání

Jakou formu ochrany před klíšťaty a blechami nejlépe zvolit a jsou tablety proti těmto parazitům pro mého psa bezpečné? 

Probíhající sbírky

Všechny články z této rubriky...