MÁTA – SVĚŽÍ JEZEVČIČÍ HOLČIČKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Máta je mladičká jezevčičí holčička s velmi chytrou hlavičkou. Rychle se učí, rychle chápe, moc ráda spolupracuje, a co neví nebo neumí, to dozajista zkusí vymyslet. Miluje kontakt s člověkem, mazlendo to je její, začíná rovněž chápat benefity postroje a vodítka a moc ráda vyráží ven. Zvládá cestovat v bezpečné přepravce a při citlivém ošetřování není nic problém.

Máta se delší čas bezprizorně pohybovala v nedaleké obci společně s dalším pejskem, který již našel nový domov. Oba psíčci byli zpočátku velmi plašší, neprošli vhodnou socializací a delší čas žili na vlastí pěst. Máta již udělala obrovské pokroky a její začátky u nás v útulku jsou již dávno zapomenuty.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Láska k jezevčíkům je nutný základ, k jejich inteligenci, samostatnosti i houževnatosti. Máta se hodí do bytu i do domku se zahradou. Máta je čistotná, hygienu se snaží vždy vydržet. Mátu trápí samota, prozatím ji nezvládá zcela ideálně, popláče si a sem tam něco přestěhuje nebo rozkouše. Nový páníček by musel počítat s postupným a bezpečným navykáním na pobyt doma o samotě.

Holčička hledá aktivní rodinu, kde bude nejen plnohodnotným členem účastnícím se veškerého dění, ale i kde bude mít nový páníček čas a chuť ji dále socializovat, navštěvovat fajn psí školu a dohnat vše, co dosud nestihla poznat. Máta hledá domov bez malých dětí a velkého ruchu. Vztah s ostatními pejsky se zlepšuje a po bezpečném a zodpovědném seznámení si troufneme tvrdit, že může odjet do domova, kde by s jiným psím klidným a vyrovnaným kamarádem žila.

ZDRAVOTNÍ STAV: Máta je kompletně očkovaná, kastrovaná, ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

V případě zájmu o adopci Máty, Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech s pejsky. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Mátě nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úžasné focení děkujeme Radkovi vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/54-j/