TRIGGY – DOBRÁ NÁLADA V ELEGANTNÍM KABÁTKU

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

"Připravit, na scénu, klapka, spoušť a jedeme! Ať to frčí a odsejpá, žádné lenošení ani zahálka. Nuda je pro starce, a to já fakt nejsem. Chci žít, být s Tebou, chci poznat svět."

Takový je Triggy, veselý, hravý, vnímavý a učenlivý mixador. Byť geny labíka vidíme, chybí mu jeho velikost a těžkopádnost, což skvěle dokazuje při šplhání přes plot. Určitě má geny bohaté a těžko říct, kam až sahají. Rozhodně je to pes, u kterého každý může vidět to, co si přeje. Klidně i vzácného černého klokana.

Je to takový kreativní komediant plný energie a lásky k životu. Občas je trochu náročný, když třeba vidí jiného psa a chová se jako labrador v porcelánu. Jindy oceníte jeho lásku k mazlení a spolupráci s člověkem, jako jeho věcně optimistický postoj k životu. Mohlo by se zdát, že neumí do pěti počítat, ale je to excelentní matematik a skvěle si odmocní, jestli vodítko vede zkušený pejskař nebo amatér. To druhé je pro něj signálem pro zlobení a blbnutí. Proto krásně vidíme, že zkušený pejskař tohle trdlo zvládne s prstem v nose. Začátečník se spolu s ním může bezpečně naučit základy o soužití psa a člověka, ideálně pod vedením psího trenéra, aby vše bylo tak, jak má být.

Triggy je trochu éro a určitě v životě občas udělá chyby a bude zlobit. Vždy se však pokusí páníčkovi vše vynahradit a vykouzlit mu úsměv na tváři. Doporučíme ho pro jeho útěkářské sklony spíše do bytu. Na zahradě by byly potřeba několikametrové ploty. Není to úplně destrukční četa a po troše tréninku dopiluje i lehce opomíjené hygienické návyky. Soužití s fenou je ve zkušených rukách reálné, se samci to spíš to pravé nebude. Děti, které se nezřítí pod tíhou jeho lásky, jsou vítané.

Triggy je pes zdravý jako řípa, se srdcem jako zvon a s elánem, který nebere konce. Je očkovaný, čipovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou jeho adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci Triggyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za energické focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

www.utulektabor.cz/23-k/