QUITY – MILUJÍCÍ A UČENLIVÉ OVČÁCKÉ ZLATÍČKO

Pohlaví

Pes

Věk

10 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10m Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Quity je sen každého milovníka psů, který touží po ovladatelném, vychovaném a spořádaném společníkovi. Quity nabízí ještě i leccos navíc – svému páníčkovi bude zcela oddaný a věrný do morku svých kostí, bude ho následovat, kamkoliv mu dovolí, bude s ním trávit každičkou vteřinu svého života, kterou bude moci.

Quity miluje svého člověka, s nadšením s ním spolupracuje, miluje výcvik poslušnosti, učení tríčků, prostě jakoukoliv práci hlavou. V genech mu koluje ovčácká krev, a tak je velmi chytrý, bystrý a učenlivý. Vděčný za práci, za učení se. Líbil by se mu nosework či hersenwerk, nepohrdl by klasickým obedience a zamiloval by si dogdancing, psí fitness stejně jako hoopers. Pro své mládí i genetickou podstatu nebude šťastný, když nebude mít, co na práci.

Nelekejte se, protože pro Quityho je práce i návštěva kavárničky, musí spořádaně ležet a dohlížet na včasnost objednávky, hlídat páníčkovo pohodlí a dbát na udržení dobré nálady. Miluje cestování a jízdu autem, výlety nejen do města, ale i do přírody jsou pro něj, jak dělané. Bude s Vámi odpočívat na pikniku a sledovat hladinu vody.

Quityho výčet superlativ nekončí, po zodpovědném seznámení je snášenlivý s ostatními pejsky, je reálné, aby doma měl psího brášku či sestřičku. Ostatní zvířata neloví, a tak předpokládáme, že soužití s nimi by bylo za bezpečných podmínek také možné.

Quity je kompletně očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

Quity hledá domov, kde bude členem rodiny, parťákem na výlety a společníkem na všemožné psí aktivity. Quity má osvojeny hygienické návyky. Hledá domov v bytě či domě se zázemím uvnitř s rodinou.

Za focení děkujeme naší dobrovolnici Barče a Matějovi @svabis_photo

www.utulektabor.cz/16-k/