EMILY ♥ SLADKÁ MAZLIVKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Emily je krásná, šarmantní, milá a mazlivá modelka. Možná si říkáte, že nemá zrovna nejupravenější vzhled, ale pokud víte, kolik práce dá vytvořit nedbalý rozcuch, pak tušíte, jak moc se o sebe Emily stará. :-) Emily by si přála vidět město módy a přehlídek, romantickou Paříž, ale to bude sen, který se jí nesplní. Přání, které by se jí však ještě splnit mohlo, je přání nového domova, na který u nás čeká. Nemá mnoho času ani důvod u nás zůstávat. Je sladká, milá, ke všem mazlivá a připravená odjet domů.

Emily je čistotná holka, ale potřebuje častěji venčit, aby jí nebolelo bříško ze zadržování a nestávaly se jí nehody s loužičkami. Je vnímavá, hezky chodí na vodítku, ale bude úplně nejspokojenější, kdyby se mohla válet s páníčkem na gauči a pak vyběhla na osluněnou zahradu. Emily by mohla do adopce s kamarádkou Mindy, ale byť holky mohou chodit na procházky, asistovat spolu u vaření oběda, o samotě spolu zůstat nemohou. Hašteří se a občas i s nádechem pravé holčičí rvačky. Velmi pravděpodobně je to způsobené Emily zdravotní stavem a tím, že ji hravá Mindy maličko moc otravuje. Na cizí psy už Emily příliš zvědavá není, na procházce jí nevadí, ale je na sebe opatrná a má ráda svůj klid a prostor. Stejně tak ji nedoporučíme do rodiny s dětmi, vnoučata v neděli na oběd nevadí, ale Emily už potřebuje rodinu, ve které všichni členové budou schopní brát ohled na její zdravotní stav, který se časem zhorší, může začít být citlivější, nervózní, nevrlá a s tím je potřeba počítat. Zázemí v teple domova je samozřejmostí.

Album ségry Mindy: www.utulektabor.cz/22k/

Emily je bohužel plná nádorů, byť by to na ní člověk nepoznal, nemá již naději na uzdravení. Je veselá, hraje si, miluje procházky a pohlazení, ale v jejím těle tiká bomba bez časovače a nevíme, jak dlouho tu bude s námi. Emily nemá aktuálně nasazenou žádnou medikaci, ale bude potřeba počítat s kontrolami u veterinárního lékaře a zvážení možností léčby dle jejího stavu. Je ošetřená proti vnější i vnitřním parazitům a označená mikročipem.

V případě zájmu o adopci Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Emilce nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za krásné fotografie děkujeme jako vždy úžasnému Radkovi – www.vividfoto.cz

www.utulektabor.cz/21k/