GAUDI – VTĚLENÁ RADOST - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Gaudi má všechna tři potřebná M – milý, mladý a malý. Vytoužená kombinace, o kterou nám často zájemci volají, která ale u nás v útulku je k dostání jednou do roka. Tak honem, ať tuto vzácnost nepropásnete.

Hbitý a akční, toužící po procházkách, výchově, tréninku a psí škole. Milý a mazlivý, přející si vřelou náruč své nové rodiny, pro kterou bude právoplatný a opečovávaný člen. Čistotný, nic neničící a schopný počkat na svého člověka, až se vrátí za ním domů.

Gaudium znamená radost a u Gaudiho je to radost dvojnásobná – radost jeho vlastní osobitá a stylová jezevčičí a radost nového páníčka z toho, jak skvělého psího kamaráda si adoptoval.

Gaudi je odhadem roční pejsek, je očkovaný, čipovaný a ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům. Podmínkou adopce je jeho kastrace po aklimatizaci v novém domově. Netrápí ho žádné zdravotní problémy, je zcela fit a v kondici.

Gaudi touží po domově, kde bude navštěvovat psí školu, učit se psí tríčky, luštit hlavolamy, čmuchat nosework či běhat agility. Je to úžasný temperamentní chytrolínek, který bude nasávat vše, co dostane k dispozici. Předpokládáme, že po zodpovědném seznámení by mohl odjet ke klidné kastrované psí ségře či bráškovi. Vztah k jiným zvířátkům nemáme ozkoušen.

V případě zájmu o adopci téhle kupičky štěstíčka Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život mu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu.

Za hravé focení patří naše poděkování Radku Havlíčkovi ♥ vividfoto.cz ♥

www.utulektabor.cz/31k/