BRUNO 3

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Hodonín
Region: Jihomoravský
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

Po nešťastném zásahu tornáda jsme museli všechny pesany z trosek útulku dočasně převézt do útulku v Bulharech. Jedním z nich je kříženec - možná NO a akity - Bruno.

Bruno – šestiletý, doslova alfa samec – který má rozhodně svou hlavu, svůj názor a tak chce šéfovat a umí to také dát dostatečně najevo!

Bruna jsme našli přesně před rokem uvázaného poblíž útulku jako agresivní potvůrku. Stačilo ale pár chvil a piškotů, aby se uklidnil a byl hodný pes. Od té doby nás s kolegyní doslova miluje a nedá na nás dopustit. Útulek bral jako svůj domov, před cizími lidmi, (i zvířaty) si bránil kotec i nás a působil tak dost ostře, všichni se ho báli.

Hledáme mu zkušeného páníčka - holky má radši - který s ním bude mít dost trpělivosti a nebude se bát si ho podřídit. Bruno není útěkář, když je mu někde dobře, je tam rád. Zvládá krásně kotec, ale ideálně jako jedináček.

Bruno má chuť pracovat, je to akční chlupáč, kterého baví výcvik, má snahu aportovat, i když občas balonek někde zapomene a chodíme běhat. Jenom mu trvá delší dobu, než si zvykne na cizí lidi. Ze začátku si nikoho nechce připustit k tělu, ale když se to překoná, je to pes k nezaplacení

Prosím tímto za Bruna. Nenašel by se tady někdo, kdo má zkušenosti s výchovou psů a v srdíčku místo pro tohodle broučka?

Pokud se vám Bruno líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Brunovi nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energi pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!