JOEY TRIBBIANI – VĚČNÝ OPTIMISTA, PŘÁTELSKÝ MODRÁSEK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Tak co, jak to jde? Taková obyčejná otázka. Ale znáte to, když se Vás někdo zeptá a opravdu ho zajímá odpověď? Když někdo chce naslouchat tomu, jaký jste měli den, čím Vás naštval šéf a proč Vám už ta rýžová dieta leze krkem? U člověka máte problém, že i on má své problémy, které potřebuje sdílet. Dokonalý je v tomhle ohledu pes, který mluví tiše a netíží vás jeho slova. Že neporadí? Však víme, že na většinu odpovědí si musíme přijít sami a samotné vyřčení trápení nám pomůže srovnat si myšlenky a uvidět cestu, po které se máme vydat. O to větším bonusem je, když se Vás ptá někdo veselý, hravý, plný života, energie a životní síly. Někdo, kdo má vždy úsměv na tváři, těší se z maličkostí, nerozhodí ho malé ani velké problémy a je věčným optimistou. Že přesně tohle do života potřebujete? Kamaráda, parťáka, přítele, sparingpartnera? Pak můžete číst dál, protože přesně to Vám dokážeme nabídnout, konkrétně v bledě modrém.

Joey Tribbiani je známý asi všude, ale jeho psího dvojníka možná ještě neznáte, ale jsou si podobní jak vejce vejci. Máme velké štěstí, že můžeme hledat domov pro tak optimistického psa, který jen čeká na celý svět, který si přeje objevit. Je to vlastně ještě pubertální štěně, krásně tvárný, učenlivý, přátelský a velmi milý psík. Bude takový, jakého si ho jeho nový páníček vychová. Joey má sice velké tělo a pořádné svaly, ale jeho srdce je na něm rozhodně to největší.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Výcviku se mu příliš nedostalo, a proto hledá rodinu, která s ním dožene ztracené základy, ideálně pod vedením zkušeného trenéra. Jelikož se jedná o horu svalů, je třeba potrénovat jeho ovladatelnost. Zatím si hezky osvojuje základy a velmi dobře chápe chůzi na vodítku. Co se týče jiných psů, má o ně milý zájem, ale není na ně zvyklý, je to takový slon v porcelánu, který absolutně nechápe zásady slušného seznamování. Bude tedy moc rád, když začne kontrolovaně potkávat jiné psy a zapracuje na své socializaci. Přeje si život aktivní, v bytě či domě, se svou rodinou, se kterou bude jezdit na dovolené, chodit na výlety, na psí sportoviště a bude se mu dostávat lásky, ale i disciplíny, práce a správného vedení. V novém domově bude potřebovat ze startu hodně pozornosti a práce, proto ho nedoporučíme k malým dětem, na které není zvyklý. Společné soužití doma bychom doporučili pouze s podobně velkou fenou, která si dokáže srovnat pořádek. Vztah k jiným zvířatům nemáme vyzkoušený, ale zatím nebude ani zběsilým lovcem ani pastevcem.

ZDRAVOTNÍ STAV: Joey je očkovaný, ošetřený proti vnějším i vnitřním parazitům a označený mikročipem. Podmínkou adopce je kastrace po aklimatizaci v novém domově.

V případě zájmu o adopci sladkého Joeyho Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Joeymu nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Pouze v případě, že nemáte možnost napsat e-mail, volejte 778 465 467.

Za úžasné fotografie patří naše poděkování fotografovi Radku Havlíčkovi, MAFIA FITNESS | GYM TÁBOR a Davidu Křížovi. Šátek jako dělaný do posilovny jsme dostali od hundo.cz.

www.utulektabor.cz/34j/