PELARGONIE – KVĚTINOVĚ KRÁSNÁ MOPSINKA S MILUJÍCÍM SRDCEM - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Tábor

Podrobný popis

Pelargonie je upřímné a zcela čisté stvoření. Miluje na životě všechno, ale nejvíce ze všeho lidskou společnost, mazlení a chování na klíně. Je to holčička, která toho v životě příliš nepoznala, ale zvládá krásně chodit na vodítku, veškerou manipulaci i ošetřování. Povely jsou jí zatím cizí, ale s trochou trpělivosti si základy jistě osvojí. Je plná elánu a energie, která se Vám dostane do žil a zlepší Vám den. Má ráda procházky, ale nevyžaduje žádnou vysokohorskou turistiku, prostě jen pohoda po okolí.

JAKÝ DOMOV HLEDÁ: Pelargonie hledá lidi, kteří milují placaté čumáčky a trocha chrochtání jim přijde jako ta nejroztomilejší věc na světe. Nerozhodí je občas nějaké loužička, byť Pelinka pomalu začíná chápat režim venčení venku. Pelinka chce se svými páníčky sdílet gauč, postel i srdce. Nabízí za to lásku a oddanost hodného pejska, který vydrží doma chvilku sám, nic neničí a je vděčný za málo.
Pelinka může do adopce odjet s kamarádkou Fuchsií, ale není to nutné: www.utulektabor.cz/63ch/

ZDRAVOTNÍ STAV: Pelargonie je ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům, očkovaná, kastrovaná a označená mikročipem. Je to fenečka, které zbývá jen minimum zraku. Jedno očko je úplně mrtvé a druhé díky nadměrné pigmentaci také nefunkční. Oči je potřeba pravidelně vyplachovat, čistit, vykapávat léky a to doživotně.

V případě zájmu o adopci Pelinky Vás poprosíme o zaslání e-mailu na utulek@tstabor.cz. Do e-mailu napište základní informace o sobě, své rodině, dalších zvířatech, zázemí a zkušenostech se psy. Prostě takový zvířecí životopis, ať máme představu o tom, jaký život Pelargonii nabízíte. Na e-mail Vám odpovíme, zavoláme a domluvíme si první seznamovací návštěvu. Případně volejte 778 465 467.

Za fotografie patří naše poděkování Radku Havlíčkovi vividfoto.cz.

www.utulektabor.cz/67ch/