SÁRA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Jmenuji se Sára a jsem malá střapatá, velmi veselá a aktivní holčička. Přišla jsem o paničku a čekala mě daleká cesta do Prahy, kde jsem u tety v dočasné péči. Jsem 5 ti letá, 10 kilová princezna Voříšková, velký mazlík a milá, sympatická holčička, co touží po úžasné rodince, která o mě bude pečovat a se kterou si užijeme spoustu zábavy a aktivit.
Svého člověka miluji nade vše a půjdu po jeho boku až na kraj světa, zbožňuju procházky a výlety, užívám si pohyb a výlety, chytám formu do plavek a to se daří moc dobře.
Jsem hodně zvědavá a u všeho musím asistovat paničce, nejraději samozřejmě v kuchyni, ale oddaně následovat vás budu naprosto všude, až již pracujete na zahrádce, nebo lenošíte na gauči.
Moc ráda se přitulím a nechám se drbat, miluju kontakt a mazlení, mám ráda i děti, pokud jsou hodné a rozumné.
Hledám Ráj mezi Domovy pro pejsky, milující páníčky, se kterými bych mohla trávit veškerý čas, vaše Sára."

Sára je 5 ti letá slečna Voříšková, připomíná knírače nebo teriera. Přijela po odchodu paničky, mírně nejistá, ale velmi rychle se adaptovala na nové lidi i prostředí. Miluje svoje lidičky, je věrná a velmi kontaktní, moc milá, veselá i hravá.
Užívá si procházky, je velmi aktivní. Bez pořádného proběhnutí a vyžití venku, strádá. Není tedy vhodná pro majitele, kteří nejsou schopni jí umožnit dlouhé procházku či dovádění na zahradě.

Je to mazel a tulivý andílek, své páníčky má ráda neustále po svém boku, doma je vzorná, čistotná a pohodová.
Je velice chytrá, učenlivá, zvědavá, venku ji vše zajímá, občas ještě z nejistoty, či nadšení komentuje neznámé dění, štěkotem, což je patrně důsledek nesprávné socializace v minulosti.

S pejsky vyjde bez problémů, uvítala by i parťáka na dovádění a hraní, z pejsků má respekt, ale po seznámení, je k nim nekonfliktní.
Má moc ráda i děti, se kterými se mazlí a hraje si, doporučujeme však s píše k rozumným, hodným dětem, které vědí, jak se k pejskům chovat.

Bude moc ráda za bydlení v domečku se zahrádkou, u aktivní rodinky, se kterou zažije hodně zábavy a hlavně lásky.
Pro Sárinku hledáme zodpovědné, milující majitele, Je to sluníčko, které dává najevo svou lásku a radost ze života.

Sára je odblešená, odčervená, čipovaná, kastrovaná a bude kompletně očkovaná. Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Nachází se v Praze, návštěva možná po dohodě s Lucií.
Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705 Za fotky dekujeme

https://www.facebook.com/nikol.strosova