LUPIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Ahoj lidi, já jsem Lupin a tak nějak bych rád bydlel natrvalo doma. Kdo ví, proč jsem se ocit v útulku - já - takovej fešák, že jo, jsem tak nějak správně namixovanej terieří kluk, s fasádou knírače a tělem buldočka, bude mi kolem 6 - 7 let a vážím 10 kilo.
Když jsem přijel k tetě, tvářil jsem se trochu jako bručoun, ale co taky jinýho, že jo, neznal jsem jí, měla růžový vlasy a taky mi dala růžovej šátek. Trochu jsem jí nevěřil, ale měla v kapse mňamky, vytáhla hračky a když mi ukázala ten měkkej pelech, měl jsem jasno. Teta je kámoš a mám ji rád. Brzo jsem se začal mazlit a ona mi teď říká "Miláčku." Mám rád klid a spánek, jsem trochu lenoch, ale ty gauče a načechraný pelechy maj prostě svý kouzlo, kterýmu neodolám.
Chodím rád ven, všechno si očuchám a vyvenčím se a pak si zase zalezu do peřin, to je prostě nejvíc. Doma vydržím sám v klidu, jsem 100% čistotnej a nenáročnej kluk. Takže kdyby tu byl někdo pro mě, budu se těšit, váš Lupin."

Lupin je asi 6 - 7 letý kříženec teriera a knírače, malý pohodový fešák, z utulku přijel k nám a právě se rozhlíží pro svém opravdickém domově, kde ho budou mít rádi. Je to klidný, hodný, pes, zpočátku k cizím trochu nedůvěřivý, ale rychle si na své lidi zvykne a dokáže být úžasný mazel a miláček, který rozdává pusinky a ukazuje bříško na drbání. Doma je rád, užívá si lenošení a miluje spánek, klidně vydrží i sám doma, perfektne ovládá hygienu. Rád si hraje, dokonce si k tomu vystačí i sám, kdy si pohraje s hračkami a balonky. Miluje svoje lidi a také má tendence si je ohlídat, je věrný a oddaný a cizí zkrátka nepotřebuje. Má rád svůj klid a nehodí se do rušného prostředí, kde bude velká frekvence cizích lidí a psů. Malé fenky mu nevadí, ale ostatní psy vyštěká a o jejich pozornost zcela jasně nestojí. Určitě by měl být jedináčkem, tak bude nejspokojenější.
Lupínek se určitě nehodí k dětem, stresují ho a proto se hodí k majitelům bez dětí, nebo, kam nejezdí malá vnoučata.
Naučil se zvládat manipulaci, mytí tlapek apod, koupání. Ve stresových situacích, hádkách, kdy je křik atd, jde klidnit situaci a umí si i zavrčet.
Hledáme pro nej klidný, pohodový domov, ideálně v domečku se zahrádkou, kde bude spokojený, může bydlet ale v pohodě i v bytě. Hodí se jako parťák pro pár nebo jednotlivce, které si zamiluje.

Lupínek je odblešený, odčervený, kastrovaný, čipovaný, očkovaný, úplně zdravý s normálními krevními testy. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, po přechozí návštěvě v dočasné péči (ideálně více návštěv) po dohodě s Aničkou na tel : 776 565 684 v Praze. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel: 602 259 705
za fotky děkujeme https://www.facebook.com/janatrpalkovafotografka